Toplam çözüm sayısı
..

Piranha

tam yıldız yarım yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.5

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 28.105

Piranha
tam yıldız yarım yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.5  
Müşteri memnuniyet puanı

Kullanıcıların, şikayet sürecini değerlendirirken verdikleri puanlarla hesaplanır.

Detaylı bilgi
profile-icon
profile-icon

1.442 şikayet

profile
 • -görüntüleme
 • 9 saat önce

Piranha Elektrikli Testere Arızası

A1o1'den almış olduğum Piranha motorlu testere ilk kullanmamda çalışmadı. 0 8504335494 numaralı telefonu aradım. Müşteri hizmetlerine bir türlü ulaşamadım.

profile
 • -görüntüleme
 • 1 gün önce

Piranha Destek Değil Köstek Merkezi!

399*** arıza kodlu 8032 model tablet tarafınıza dokunmatik kendi kendine basıyordu yolladım ekranda bir sürü başka renk var ben saf mıyım da bana üründe arıza tespit edilmedi diyebiliyorsunuz. Yollayın geri ben para verir ekran taktırırım sizin gibi de bir firma ben hayatımda görmedim!

profile
 • 14görüntüleme
 • 3 gün önce

Piranha Çağrı Merkezine Ulaşamama Sorunu

İletişim telefonu var. Günlerce arasanız açmıyorlar. Dakikalarca size müzik dinletip sinirinizi bozuyorlar. Ürünleri satın alabilirsiniz uygun fiyatlıdır şanslı biriyseniz ürününüz sağlam çıkabilir ama satış sonrası destek süreci biraz sıkıntılı. Açılmayan bir telefon!

profile
 • 424görüntüleme
 • 3 gün önce
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız
1

Piranha 9958 Servis Sorunu!

A101'den 3 ay önce Piranha 9958 bluetooth kulaklık aldın. Şimdiye kadar bir sorunu yoktu ama sol kulaklıkta bluetooth sorunlu kesintiler başladı. Servise gönderdim kargo ücreti istediler. Zar zor ücretsiz kargo yaptırdım.  Bir hafta serviste durdu cihazınız hazır deyip geri gönderdiler. Dönüşte kar...

profile
 • 458görüntüleme
 • 3 gün önce
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız
1

Piranha A101 Ve Akıllı Saat Sorunu

A101 Piranha akıllı bileklik saat aldım aldığım saat ilk gün zorlada olsa bluetoothla telefona bağladım ancak bluetoothu kapattığımda bir daha bağlanamadım ürün kutusunda yazan Piranha destek hattını defalarca aradım bırakın destek almayı telefonu açan olmadı birinci şikayetim A101 gibi bir firma ne...

Piranha A101 Ve Akıllı Saat Sorunu
profile
 • 73görüntüleme
 • 3 gün önce

Piranha 2280 Kulaklık Sorunsalı

A101'den aldığımız pirhana 2280 kulaklığın 3 gün sonra şarj bağlantı kısmı düştü resimde de gördüğünüz gibi bir gram zorlama yok şarja takmayla çıkması bir oldu. Maalesef ki fişi kaybettik iade edemeden alimizde patladı. Çocuk EBA'dan ders dinliyordu. Şarjı az çok idare ediyordu. Bizim hatamız olsa ...

Piranha 2280 Kulaklık Sorunsalı
 • profile
1 Destekçi
profile
 • 46görüntüleme
 • 4 gün önce

Piranha Sönüş 9101 1 Haftada Arızalandı

Piranha sönüş 9101 kulaklık 1 hafta olmadan bozuldu. Garanti kapsamında gönderdim firmaya, servis raporu kablo soket hasarı yazmış değişim bedeli olarak bedel çıkarmışlar. 1 haftada bozulan kablo soket olur mu. Anladım ki Piranha marka hiçbir ürün almamak gerekiyormuş.

profile
 • 25görüntüleme
 • 4 gün önce

Piranha Arızalı Ürün Servisten Gelmedi

Servise ürün gönderdim 1 ay oldu hâlâ gelmedi. Ürünün arızası giderileli 1 ay oldu servisten çıktı deniyor ama kargoya bile verilmemiş. müşteri hizmeti hâlâ serviste diyor ürün. Yalan bilgilerle insanları yanıltıyorsunuz. Yapıldı diyor çıktı diyor çıkmadı diyor. Yanıltmayın insanları.

profile
 • 199görüntüleme
 • 4 gün önce

Piranha Gibi Kötü Bir Servis Görmedim

Titan c araç teybi almıştım. Garanti kapsamında  ses çıkışı arızası ile gönderdim, fakat hiçbir şey yapılmadan  iade edildi ve üstelik garantiye gönderirken kumandasını da göndermiştim tarafıma iade edilmedi. 04.02.2021 'de ücretli şekilde yaptırmak için ekran arızası nedeni ile gönderim 81 TL ödeme...

profile
 • 160görüntüleme
 • 5 gün önce

Piranha Uygulama Açık Değilken Bildirim Alamama

Akıllı saati eşleştiriyorum fakat fitpro uygulaması altta çalışmadığı sürece bildirim vs saate yansımıyor bildirim alma özelliklerini vs kullanabilmem için uygulamanın hep açık kalması gerekiyor Android kullandığım için mi acaba iOS kullanan arkadaşımda böyle bir sorun yok mesela.

profile
 • 629görüntüleme
 • 5 gün önce
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız
1

Piranha 60 Tllik Ürün Arızası İçin 27 Tl Kargo Bedeli

16.11.2020 tarihinde A101'den 59,28 TL' ye 9958 Piranha bluetooth kulaklık satın aldım. Toplamda 10 kez kullanmamışımdır. 12.02.2021 tarihinde sol kulaklıktan çok az ses geldiği için servise gönderdim. 60 TL ürün için 15 TL gönderirken 12 TL de ürünü yeniden servisten alırken kargo ödedim. Kesinlikl...

profile
 • 64görüntüleme
 • 5 gün önce
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız
1

Piranha Marka Araç İçi Kamerası

Adıyaman A101'den aldığım Piranha marka araç içi kamerası ikinci kullanımımda şarj soketinden duman çıktı. Müşteri temsilcisine ulaşmaya çalışıyorum ulaşamıyorum. Ancak bu kadar kalitesiz olabilir bir ürün. 1080p çekmesine rağmen 480p çekiyor. Aldığımıza çok pişman olduk.

profile
 • 156görüntüleme
 • 5 gün önce
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız
1

Piranha 3352 Dual USB Kablo Çalışmıyor

A101'den aldığım 2 adet Piranha 3352 Dual USB Kablo - 1 hafta dolmadan bozuldu, iPad ve iPhone şarj etmiyor. Market fişini de attığım için değiştiremiyorum. 1 hafta bile sürmeden bozulacak bir ürünü neden piyasaya çıkarıp müşterilerinizi mağdur ediyorsunuz, bundan sonraki süreçte ürünlerinize güveni...

Piranha 3352 Dual USB Kablo Çalışmıyor
profile
 • 653görüntüleme
 • 6 gün önce

Piranha Garantinin Düzgün Bakmaması

A101 Piranha'nın 9919 akıllı bileklik saatini aldım. 2 ay sonra cihaz şarj olmamaya başladı. İç ekranında çizikler oluştu garantiye gönderdim kullanıcı hatası 40 TL ücret çıkardı, zaten ürünü 80 liraya aldım şarj olmaması nasıl kullanıcı hatası onu anlamış değilim!

profile
 • 118görüntüleme
 • 6 gün önce

Piranha Mp4 Sorunu Olması

Piranha şarja koyuyorum çalışıyor şarjdan çıkardığım zaman açılmıyor. Siz nasıl bir mp3 kurmuşsunuz onu anlamadım ben bunu size veriyorum çalışmıyor boşu boşuna 80 lira para verdim ben ondan şikayet ediyorum sizi.

profile
 • 84görüntüleme
 • 6 gün önce

Piranha USB Kablosu ( Şarj İçin) Bulamıyorum

Sizden aldığım Piranha şarjlı vidalamanın USB kablosunu kaybettim ve bulamıyorum. Bulma konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Nereden bulurum bilmiyorum. Hem nette hem de çarşıda aradım yok, çok farklı bir girişi var ve neden onu da anlamış değilim.

Marka Profili

Piranhabugüne kadar marka profili oluşturmadı.  
Piranha henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Piranha

Piranha Hakkında

Piranha, 2007 yılında kurulmuş olan bir Türk teknoloji markasıdır. Başta navigasyon, cep telefonu ve tablet ürünleri olmak üzere pek çok farklı teknolojik cihaz üretimi gerçekleştiren Piranha, aynı zamanda bilişim sistemleri ve tüketici elektroniği sektörlerinde de faaliyet göstermektedir. Piranha, Türkiye'nin ilk yerli navigasyon üreticisi olmanın gururunu taşımaktadır. Bununla birlikte marka, 2010 yılında bu alanda pazar lideri olmuş ve Google Türkiye'nin harita üreticisi olan Başarsoft tarafından Yılın En Çok Tercih Edilen Navigasyon Markası ödülünü almıştır. Bu bağlamda Piranha, Türkiye'nin ilk 500 Bilişim Şirketi listesinde de ilk 10'da yer almaktadır. Aktif kullanıcı sayısı olarak 5 milyonu aşkın bir tüketici grubu olan marka, teknolojik ürünlerini kullanıcı ihtiyaçlarını birebir karşılayacak düzeyde geliştirmeye devam etmektedir.

Piranha Ürünleri

Piranha, navigasyon cihazları ile ön planda olan bir markadır. Taşınabilir navigasyonlar ve araç içi entegre navigasyonlar olmak üzere iki farklı amaca hizmet eden cihazlar üretmektedir. Notraffic, Treno, Strado, Cirrus, Evoque, Senator, Trooper, İnfiniti, Quattro, Galileo, Avatar ve Blazer, Piranha'nın en popüler navigasyon serileri arasında yer almaktadır. Cihazların özellikleri arasında gerçek zamanlı trafik bilgisi, tatmin edici ekran boyutları, Bluetooth ile bağlanabilme özelliği, FM transmitter radyo özelliği, dahili video özelliği, televizyon alıcısı ve yüksek RAM performansı bulunmaktadır. Kullanıcılar, sürdükleri araca ve düzenli olarak kullandıkları güzergaha göre ihtiyaçlarını birebir karşılayacak bir Piranha navigasyon cihazı tercih edebilir. Piranha ürünleri yalnızca GPS ve navigasyon üzerine kurulu değildir. Marka aynı zamanda cep telefonu, tablet ve bilgisayar aksesuarları da üretmektedir. IQ Dreams, IQ Pro ve IQ Smart, Piranha cep telefonu serisinde yer alan ürünleri oluştururken, Android temelli tabletler, özellikle Pepee ve Rano serileri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Piranha'nın üretimini ve satışını gerçekleştirdiğini bir diğer ürün grubu ise bilgisayar aksesuarlarıdır. Web kameralarından hoparlörlere, Mouselardan klavyelere, mikrofonlardan notebook soğutuculara bilgisayarınız için ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok aksesuarı Piranha ürün yelpazesinde bulabilirsiniz. Diğer popüler Piranha ürünleri arasında araç plaka kameraları, park sensörleri, oto hoparlörler, aksiyon kameraları, alarmlı radyolu saatler, ses kayıt cihazları ve akıllı bileklikler yer almaktadır. Tüm Piranha ürünlerini ve modellerini yakından incelemek için markanın resmi internet sitesine girebilir ya da popüler e-ticaret sitelerinde markanın ürünlerini aratabilirsiniz.

Piranha Kullanıcı Şikayet & Yorumları

Daha önce bir Piranha ürünü satın aldıysanız ve kullandığınız ürün hakkında yorum veya şikayette bulunmak isterseniz, bu Şikayetvar sayfasını kullanabilirsiniz. Piranha şikayet ve geri bildirimlerinizi ürün bazında ya da Piranha müşteri hizmetleri bazında yapabilir, markayı her açıdan değerlendirebilirsiniz. Bununla birlikte bir Piranha ürünü satın almadan önce ürün hakkındaki gerçek kullanıcı yorumlarına da yine buradan erişebilirsiniz. Navigasyon cihazları, cep telefonları ya da tablet hakkında kullanıcıların bıraktığı şikayet ve geri dönüşler ışığında alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Piranha iletişim detayları için Sıkça Sorulan Sorular alanımızdaki ilgili soruyu ziyaret edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

En yakın Piranha servisi nerede?

Cihazınızı size en yakın Piranha servisine bırakmak için markanın resmi internet adresinde yer alan Servis Noktaları alanını inceleyebilirsiniz.

Piranha navigasyon cihazım bozuldu. Ne yapmalıyım?

Bozulan Piranha cihazınız ile ilgili hemen müşteri hizmetlerini arayarak bir servis kaydı talep edebilir ya da bu sayfadan şikayette bulunabilirsiniz.

Piranha müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?

0850 333 77 64.

Farklı bir sorum var.

Piranha ile ilgili tüm soru ve şikayetlerinizi buradan iletebilirsiniz.