Kurutma Makinesi Priz Takar Takmaz Kaçak Akım Rölesini Atıyor Ve Güvenliğimi Tehlikeye Sokuyor

Siemens WQ41G20TTR/01 model ısı pompalı kurutma makinem, henüz çalıştırma tuşuna bile basmadan, sadece fişi prize takar takmaz evin kaçak akım rölesin...

Siemens WQ41G20TTR/01 model ısı pompalı kurutma makinem, henüz çalıştırma tuşuna bile basmadan, sadece fişi prize takar takmaz evin kaçak akım rölesin...
30 Temmuz’da Siemens bayisinden aldığım WQ41G20TTR model çamaşır kurutma makinesi teslim edildiğinde kırık çıktı. Ürün değişimi onaylandı ancak o günden bu yana herhangi bir ilerleme olmadı. Teslimat Hatay/Defne adresine yapılacak. Yaklaşık 1 aydır müşteri hizmetlerini telefonla arıyorum; her defası...

Siemens Çamaşır ve Kurutma Makinesi yazılımsal sorunlar mevcut. İçten göçük mevcut. Kurutma makinesi E05 -10 hatası veriyor. Kurutma sonunda. Çamaşır makinesi çamaşır deterjanı almadan yıkamayı bitiriyor. Bazen sıkma yapmıyor çamaşırlar çok sulu çıkıyor, bazen de yıkama ortasında kendisini durduruyo...
Merhaba, Çeyiz paketi olarak aldığımız Siemens marka çamaşır kurutma makinemizin sağ yan gövde kısmında darbeye bağlı olarak göçük meydana gelmiş ve içeri göçme mevcut. Defalarca kez servis ve müşteri hizmetleri ile görüşmemize rağmen marka parçayı değiştirmemekte ısrarcı. Ürün sıfır olarak kurulum...

https://www.siemens-home.bsh-group.com/tr/ sitesinden 24 Aralık tarihinde iki adet Siemens çamaşır kurutma makinesi aldım ancak kurutma makinelerinden birinden hemen vazgeçtim ve cayma hakkımı kullanarak müşteri temsilcisi ile görüştükten sonra iptal talebinde bulundum. İptal talebim on altı gündür ...
| Derinlik | 613 mm |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 842 mm |
| Kurutma Sesi | 64 dB |
| Tambur Hacmi | 112 lt |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Kurutma Kapasitesi | 9 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Isı Pompalı |
| Yoğuşma Verimliliği | B |
| Kırışıklık Önleme | |