Yüksel sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Samsung Bulaşık Makinesi İlk Günden Arızalı, Servis Yanıtı Yok, İade Talebi

Yüksel
19 Ocak 15:24
710

| Derinlik | 600 mm |
| Kapasite | 13 Kişi |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Ses Seviyesi | 48 dB |
| Su Tüketimi | 11.6 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Sayısı | 5 |
| Yıkama Erteleme | |
| Yarım Yük Yıkama | |
| Çatal Bıçak Sepeti | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |
| Ayarlanabilir Üst Sepet | |
| 3. Sepet (Çatal/Bıçak) | |