Reeder S919 Boya Dökülmesi Sorununa Garanti ve İade Talebim Göz Ardı Edildi

Reeder s919 model cihazımı yaklaşık 29 bin tl ödeyerek satın aldım. Cihazı aldıktan 3 ay sonra, ön kapak kenarlarında boyaların dökülmeye başladığını ...

Reeder s919 model cihazımı yaklaşık 29 bin tl ödeyerek satın aldım. Cihazı aldıktan 3 ay sonra, ön kapak kenarlarında boyaların dökülmeye başladığını ...
31 Temmuz 2025 tarihinde Osmaniye Reeder Mağazası’ndan satın aldığım Reeder s919 model telefonda, ilk günden itibaren aşırı ısınma, arka kameranın tamamen kararması, ekran donması, hoparlörden cızırtı ve yüksek gürültülü ses gelmesi, cihazın kendi kendine kapanması gibi ciddi sorunlar yaşadım. Telef...

2 ay önce İskenderun Prime Mall Reader şubesinden Reader 919 model telefonu satın aldım. Satış sırasında mağaza çalışanları ekran koruyucu ve kılıfının olduğunu belirttiler, ancak ürünü aldıktan sonra bu aksesuarları temin edemedim. Her hafta şubeye gidip sorduğumda, "Haftaya dağıtıma çıkacak" denil...

17.08.2025 tarihinde Zonguldak Reeder mağazasından s919 model telefon satın aldım. Cihazı 23.750 TL ödeyerek aldım ve yanında bir akıllı saat hediye edildi. Telefonu aldıktan sonra, piyasada kılıf ve ekran koruyucu üretilmediği için cihazı koruyamadım ve sadece iki ince çizik oluştu. Ancak asıl prob...

Temmuz ayında metorgarden Reeder’dan satın aldığım Reeder s919 model telefonun kasasında, aldıktan yaklaşık bir hafta sonra boya atması başladı. Günlük olarak normal şekilde kullanmama ve dikkatli olmama rağmen, telefonun kasasında yer yer boyanın döküldüğünü gözlemliyorum. Ayrıca, telefona uygun b...

04.05.2025 tarihinde Yalova Reeder Vega AVM'den aldığım Reeder S919 marka (siyah) cep telefonumun kutusunu açar açmaz, arka kısmında boya atması olduğunu satış temsilcisi ile birlikte fark ettik. Temsilci, telefonun kusurunu fotoğrafladı ve 05.05.2025 tarihinde Reeder AR-GE merkezine telefonun kusur...

26/06/2025 tarihinde Reeder S919 telefon aldım. Telefon piyasaya sürülmüş ancak kılıfı yok, ekran koruma camı yok, kablosuz şarj ünitesi yok. 'Gelecek' diyorlar, 'Gelince sizi ararız' diyorlar. Arada bir ben gidip soruyorum, 'Yok, gelmedi' diyorlar. Daha aldığım gün, telefoncudan ayrılmadan kenar bo...

Reeder 919 kamera sorunu. 14/05/2025 tarihinde sıfır aldığım telefon, ilk gün bozuk çıktı ve servise gönderilecek. Sıfır bir telefonun böyle bir sorunla karşılaşması gerçekten şaşırtıcı. Yeni çıkan bir telefon nasıl test edilmez ya da ne kadar test edildiği belirsiz. Testte tutulan telefonun bile ka...

Yerli ve milli ürünlere destek vermek uğruna mağdur oldum. Reeder marka cep telefonu kullanıcısıyım. 27 Nisan 2025 tarihinde kampanya ile yeni model olan S919 model ile takas yöntemi ile değişim yaptım.hala kılıf ve ekran koruyucu şubelere gelmedi. Telefonda son 4 ya da 5 gündür telefon kullanımdayk...
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.81 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 5000 mAh |
| Dahili Hafıza | 512 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 16 GB |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| İşlemci (Chipset) | MediaTek Dimensity 9300 |
| Ekran Cözünürlügü | 1312x2848 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 200 MP |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 32 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 8 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 2 MP |