Visit
to read complaints and reviews, or file yours.
Profilo BM3126EG
Ürün Analizi
- Şikayetler
Şikayetçi Olmayan Kullanıcıların Değerlendirmesi
Verim-Performans
81
/100
Ergonomi-Kullanışlılık
84
/100
Yetkili Servis
81
/100
Memnuniyet ve Tavsiye
82
/100
Profilo Kategorileri
- Ankastre Fırın 156
- Ankastre Ocak 67
- Ankastre Set 71
- Aspiratör 17
- Blender 9
- Bulaşık Makinesi 648
- Buzdolabı 1.661
- Çamaşır Makinesi 1.557
- Çeyiz Seti 36
- Davlumbaz 43
- Derin Dondurucu 123
- Elektrikli Süpürge 52
- Fırın 51
- Kahve Makinesi 12
- Kıyma Makinesi 4
- Klima 80
- Kurutma Makinesi 330
- Mikrodalga 1
- Pos 3
- Set Üstü Ocak 26
- Su Isıtıcı 1
- Su Sebili 115
- Termosifon 7
- Tost Makinesi 4
- Ütü 5
Çok Karşılaştırılanlar
Profilo BM3126EG
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Derinlik | 600 mm |
| Kapasite | 13 Kişi |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Ses Seviyesi | 48 dB |
| Su Tüketimi | 9.5 lt |
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Program Seçimi | Mekanik |
| Tuz Göstergesi |
|
| Enerji Sınıfı | 0.84 kWh |
| Program Sayısı | 3 program |
| Cam&Bardak Koruma |
|
| Yarım Yük Yıkama |
|
| Çatal Bıçak Sepeti |
|
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |
| Parlatıcı Göstergesi |
|
| Ayarlanabilir Üst Sepet |
|
| 3. Sepet (Çatal/Bıçak) |
|
Marka Profili
Pro üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %92