Eren sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Monster Tulpar T7, Pil Modu Kapanmıyor

Eren
29 Nisan 2024 19:25
2.579


Tulpar T7 V20.7.2 laptopunu daha yeni aldım ve pil performansı gerçekten çok kötü. 1 saat bile dayanmıyor, hele oyun falan girersem 5-10 FPS ile 30 dakika ancak götürüyor. Yani adaptörsüz sadece internette dolaşabilirsiniz, code yazmak vb. düşük güçlü işlemler yapabilirsiniz ama oyun bilgisayarı adı...
| HDMI | |
| USB 3.x | |
| Derinlik | 263.6 mm |
| Bluetooth | |
| Genişlik | 395.7 mm |
| Ağırlık | 2.50 kg |
| Kalınlık | 30.1 mm |
| Panel Tipi | LED (IPS) |
| USB Type-C | |
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Ekran Boyutu | 17.3 İnç |
| Kart Okuyucu | |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) | |
| İşlemci Önbellek | 24 MB |
| Dahili Grafik Modeli | 12.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| İşlemci Çekirdeği | 10 Adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 1 TB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 1.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.70 GHz |