Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Konuşarak Öğren

72Şikayet
3,4
Şikayet Yaz
Şikayetler
296 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
  • Fotoğraflı
Konuşarak Öğren
3,4
  • Çözülen
  • Videolu
  • Fotoğraflı

Konuşarak Öğren Deneyimleri Ve Kronik Sorunları

profile
1 hafta önce
245

Konuşarak Öğren platformuna kayıt oldum. 1) sistemleri sorunlu sürekli hata veriyor. Derslere giriş yapamıyorum. Konuşma özelliği dışında sistem çok cezbedici değil. 2) hatalar dolayısı ile sanırım olsa gerek sürekli uygulama ve platform değişimi yapıyorlar. 3) derse platform hatası sonucu giremezse...

Konuşarak Öğren Eğitmen Aramama Sorunu

profile
1 hafta önce
170

Konuşarak Öğren İngilizce öğrenme uygulamasını uzun zamandır oğlum için kullanıyoruz. Zaman zaman aramama vs problem olduğunda sorunlar çözülüyordu. Fakat ağustos başından beri 1,5 aydır eğitmen arama yapmıyor görünüyor (eğitmen değişikliği de yaptık) ya da ders başlama süresini 5,10 dakika arası ge...

Konuşarak Öğren Kursuna Başlamak Ve Mağdur Olmak

profile
1 hafta önce
104

Konuşarak Öğren kurs hocaları zaman dolduruyor ve iyi bir hocaya ulaşmak büyük şans. Eğer memnun kalmazsanız bir yıllık paketi ödemek zorunda bırakıyor. Geri iade hakkın yok. Şikayetlerin hiçbirine mantıklı bir yanıt vermiyorlar. Kurs arayanların buna dikkat etmesi gerekir.

Konuşarak Öğren Derslerin İşlenmemesi Ve Derslerin Bitirilmesi

profile
1 hafta önce
102

Konuşarak Öğren'den haftada 3 gün ders almaktaydım, 2 defa dersimi kaçırdıktan sonra aranmamaya başladım. Konuyla ilgili talep gönderdiğimde 'dersimi kaçırdım butonuna basın' diye ilgisiz bir mesaj yollandı. Yaklaşık 2 haftadır ders işleyemiyoruz, ders haklarımda kullanmadan bitiriliyor ve bu duruma...

Konuşarak Öğren Derslerin İşlenmemesi Ve Derslerin Bitirilmesi
5
Çözüldü
profile
1 hafta önce
48

"Geri dönüş ve ilgi için çok teşekkür ederim. ☺️"

Esra Şikayetini Yayından Kaldırdı
2

Konuşarak Öğren Telefonla Rahatsız Ediliyorum

profile
1 hafta önce
70

Yıllar önce Konuşarak Öğren'i denemiştim. Yıllar içinde en az 8-10 farklı numaradan sürekli olarak bildirim geliyor, defalarca istemediğimi ifade etmeme rağmen tüm kişisel bilgi kurallarını da ihlal ederek farklı farklı numaralardan rahatsız ediliyorum. Hepsini engelliyorum, yeni numaralar turuyor. ...

Konuşarak Öğren Telefonla Rahatsız Ediliyorum

Konuşarak Öğren Hoca Aramaları Gelmiyor Gelse De Açamıyorum

profile
1 hafta önce
125

Hoca aramaları bazen görünüyor bazen görünmüyor. Arama yok yani. Ekranımda görünse bile açamıyorum ama aramayı kapatabiliyorum nedense. Kaç kere talep attım. İlgilenmeye çalıştılar ama aynı sorun devam ediyor laptop ayarlarında ilk gün nasıl denildiyse ( ses vs izin ver) aynı şekilde herhangi bir de...

Konuşarak Öğren Hoca Aramaları Gelmiyor Gelse De Açamıyorum
5
Çözüldü
profile
3 hafta önce
126

"Hemen dönül aldım sorunu hallettiler teşekkür ederim"

Yusuf Şikayetini Yayından Kaldırdı
2

Konuşarak Öğrenme Dil Kursu Mağduriyeti

profile
24 Ağustos
128

Konuşarak Öğren İngilizce dil kursunda danışmanlık eğitimi veriyoruz. Dil öğrenirken diye sizin eksiklerini kapatıyoruz. Her şekilde memnuniyet sağlıyoruz koca bir yalan bütün dil öğrenme azmimi kırdılar. Doğru olmayan satış taktikleri ile satış yapıyorlar. Sonra da sizi yalnız bırakıyorlar.

5
Çözüldü
profile
21 Ağustos
41

"Ben yazdığımda hafta sonu olduğu için dönüş olmamış, hemen dönüldü iletişime geçildi sorunu çözdük. Teşekkürler."

Gülse Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü

Konuşarak Öğren Ücretsiz Derslere Giremedim

profile
03 Ağustos
82

"Ders akşam saati olduğu için destek alamadım. Mesai saatlerinde iletişim kurdular. Teknik sorunları çözdüler telafi ettiler. Teşekkürler"

Konuşarak Öğren'den ücretsiz dersler aldım. Demo kapsamında verilen ilk derse giriş yapamadım. WhatsApp'tan destek istediğim halde ders saati herhangi...

5
Çözüldü
profile
26 Temmuz
871

"Sorunum hızlı bir şekilde çözüldü teşekkür ederim"

Zeynep Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü
profile
10 Temmuz
16

"Hızlı desteğiniz için teşekkür ederim."

Osman Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü
profile
03 Temmuz
17

"Sorunum çözüldüğü için teşekkür ederim."

Ubeyde Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü
profile
20 Haziran
2

"Şikayetimi hemen ilgilenip çözdüler, teşekkür ederim"

Ayşe Şikayetini Yayından Kaldırdı

Konuşarak Öğren Derslerinde Sorun Yaşıyorum, Yardımcı Olunmuyor

profile
19 Haziran
1.223

İngilizce öğrenmek için konusarakogren.com sitesine ücreti bir şekilde kayıt oldum. İlk birkaç ders sorunsuz geçti ancak son iki dersimde birinde öğretmen beni online göremediğini belirtmiş oysaki hem siteyi hem edtalk uygulamasını açıp hazır şekilde beklemiştim. Son dersimde de yine aynı şekilde uy...

5
Çözüldü
profile
12 Haziran
200

"Firmadan bana ulaştılar. Site üzerine kayıt bıraktıktan sonra eğitim danışmanları ile konuşup üyeliğimi yaptım. Nazik dönüşleri için teşekkür ederim."

Candaş Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
27 Temmuz
1
Musa Şikayetini Yayından Kaldırdı
1
profile
27 Temmuz
385
Orhan Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

Konuşarak Öğren bugüne kadar marka profili oluşturmadı.info
Konuşarak Öğren henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Konuşarak Öğren iletişim bilgileri nelerdir?
Konuşarak Öğren iletişim bilgileri arasında; 0212 286 04 86 no’lu telefonu arama, ücretsiz iletişim formunu doldurma gibi seçenekler yer almaktadır. Diğer iletişim kanalları ve bunlarla ilgili şikayetler için ise buraya tıklayarak Şİkayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
Konuşarak Öğren paketleri nelerdir?
Konuşarak Öğren paketleri günlük 10, 20, 30 dakika gibi çok sayıda seçenekle sunulmaktadır. Bu paketler arasından ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir program oluşturabilirsiniz.
Konuşarak Öğren kursları nerelerdedir?
Konuşarak Öğren bir online İngilizce eğitim sistemidir. Konuşarak Öğren eğitim sistemi ofisi İstanbul Bakırköy’de bulunmaktadır.
Konuşarak Öğren üyelik iptal koşulları nelerdir?
Konuşarak Öğren paketinizi satın aldıktan ya da durdurduktan sonra paketlerin iptali veya iadesi söz konusu değildir. Bu konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak için kullanıcıların iptal süreci yorum ve şikayetlerini buraya tıklayarak Şikayetvar üzerinden okuyabilirsiniz.
Konuşarak Öğren yorumları neler?
Konuşarak Öğren yorum ve şikayetlerini incelemek isterseniz buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz siz de Konuşarak Öğren yorum ve şikayetlerinizi sayfamızda paylaşabilirsiniz.

Konuşarak Öğren Hakkında

Konuşarak Öğren; bir dilin konuşularak öğrendiğine inanarak oluşturduğu prensipleriyle İngilizce öğrenmenize yardımcı olan bir kurumdur. Konuşarak Öğren; ABD ofisinde hazırlanmış, ana dili İngilizce olan eğitmenlerle Skype üzerinden günlük derslerle eğitim almanızı sağlar. Bu dersler günlük 10/20/30 dakikalık periyotlardan oluşmaktadır. Konuşarak Öğren merkezlerine gittiğinizde ilk olarak uzman eğitmenler tarafından İngilizce seviyeniz belirlenir. Daha sonra İngilizce bilgi ve düzeyinize göre size özel bir eğitim programı hazırlanır. Sizler için hazırlanmış online içeriklerle derslerinize başlayabilir ve günden güne İngilizce becerinizdeki büyük ilerlemeyi fark edebilirsiniz. Dersler online olarak gerçekleşiyor olsa da bir taraftan Türkiye’deki Konuşarak Öğren eğitmenleri de sizin durumunuzu takip eder. Konuşarak Öğren İngilizce konuşmayı bir alışkanlık haline getirmenizi ve her gün bu dille haşır neşir olmanızı sağlayarak kolayca dil öğrenmenize yardımcı olur. Üstelik İngilizce öğrenmeye yeni başlıyor olsanız da endişelenmenize gerek yok. Çünkü ana dili İngilizce olan eğitmenlerle gerçekleştireceğiniz konuşmalar sizin seviyenize uygun olarak belirlenir. Ve yeni başlayanlar için tane tane ve yavaş yavaş bir eğitim süreci izlenir. Her seviyeden İngilizce bilgisine sahip insanın faydalanabileceği Konuşarak Öğren, online olması sayesinde de zaman sıkıntısı olan pek çok insana büyük avantaj sunmaktadır.

Konuşarak Öğren Öğrencisi Olmak...

Konuşarak Öğren öğrencisi olmak için dilerseniz Konuşarak Öğren ofislerini ziyaret edebilir ya da ücretsiz kayıt olma seçeneğinden faydalanarak online olarak da kayıt başlatabilirsiniz. Konuşarak Öğren, tamamen kişiye özel içerik, program ve eğitmen sunduğu için pek çok dil öğrenme kursundan farklıdır. Üstelik ders saatinizi, seviyenizi ve hızınızı da kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu sayede gün içinde evinizin konforunda İngilizce öğrenebilir ve kendi belirleyeceğiniz zamanlarda eğitimi sürdürebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz ders saatinizi, eğitmeninizi istediğiniz zaman değiştiredebilirsiniz. Yorucu iş ya da okul gününün ardından bir İngilizce kurslarında zaman kaybetmek istemiyorsanız Konuşarak.ogren.com’un online olarak sunduğu İngilizce öğrenme sistemi tam size göre! Üstelik İngilizce kurslarındaki gibi seviyeleriniz farklı olan pek çok insanla aynı dersi almak ve aynı hızda ilerlemek zorunda da değilsiniz. Tamamen kendi seviyenize ve kendi vaktinize uygun bir eğitim planı yapabilirsiniz. İngilizce öğrenmenin yanı sıra İngilizce pratik yapmak isteyenlerin de imdadına yetişen Konuşarak Öğren, dilerseniz mesleğinizle ya da ilgi alanlarınızla alakalı özel dersler de düzenleyebilmektedir.

Konuşarak Öğren İletişim

Eğer siz de İngilizce’yi konuşarak öğrenmek ve pratiğinizi arttırmak istiyorsanız; Konuşarak Öğren iletişim bilgilerini kullanarak hemen bu sistemden faydalanbilirsiniz. Konuşarak Öğren Şirinevler şubesini ziyaret ederek ya da web sitesi üzerinden ücretsiz kayıt formunu doldurarak eğitim sistemi ve Konuşarak Öğren fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca kullanıcıların yapmış olduğu yorum ve şikayetleri merak ediyorsanız sayfamıza göz atabilirsiniz. Arzu ederseniz siz de Konuşarak Öğren şikayet ve yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.