full-star full-star full-star full-star empty-star
3.6/5
Bu puan nasıl hesaplanıyor?
Yıllık Şikayet Grafiği right-arrow
 • solution-like 63

  Şikayet Sayısı

 • solution-like %50

  Geri Dönüş Oranı

 • shedule-watch Çok Yavaş

  Ortalama Geri Dönüş Hızı

 • combined-icn %50

  Çözülen Şikayet Oranı

Sayın İlgili Konuşarak Öğren'e bir türlü ulaşamıyorum. Tek ulaşım siz kaldınız. Sözleşmesinde İngilizce olmayan ve faturada Bireysel Eğitim Paketi geçen eğitimin peşin alınan paranın iadesini istiyorum sadece. Başka bir şey değil. Lütfen ilgili firmanın arkadaşları bize ulaşabilir mi.Devamını oku

 • - Görüntüleme

Yaklaşık 3 aydır ders alamıyorum. Program bana uymuyor size göre ayarlanacak denildi. Bir daha da aranmadı o yüzden kalan derslerimin para iadesini istiyorum. İkna etmeye çalışıyorlar sürekli ben her ay ödeme yapıyorum. Para iadesi istiyorum kesinlikle almadığım dersler için neden ödeme yapayım.Devamını oku

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 1 Yorum

Ben yaklaşık üç ay önce bu kuruma üye oldum görüşmelerimde memnuniyetsizlik durumunda kullandığınız kadar ücret kesilir ve geri iade sağlanır denmişti. Lakin şu an arayarak da ulaşamıyorum. Konuyu muhatap alan kimse yok maalesef zaten yaklaşık iki aydır da eğitim alamıyorum. Para iademi istiyorum.Devamını oku

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 1 Yorum

Buradaki Konuşarak Öğren sıkıntılarının tıpkısını yaşıyorum. Bunlar enayi parası yemeği alışmışlar. Önce aramalar, sonra ikna, sonra tatlı dil, sonra yalanlar, sonra magandalık ve en nihayetinde telefonlara bakmama. Devamını oku

 • - Görüntüleme

Konuşarak Öğren'den eğitim paketi aldım. Henüz kullanmadığım eğitim paketimin 14 iş günü geçmeden iptalini istedim. Paketi alırken allayıp, pullayan b** hanım (kendisi eğitim danışmanı olduğunu iddia ediyor ama satış temsilcisidir inanmayınız) telefonlarıma bile çıkmaz oldu. Kesinlikle kurumsal bir ...Devamını oku

Konuşarak Öğren Hakkında

Konuşarak Öğren; bir dilin konuşularak öğrendiğine inanarak oluşturduğu prensipleriyle İngilizce öğrenmenize yardımcı olan bir kurumdur. Konuşarak Öğren; ABD ofisinde hazırlanmış, ana dili İngilizce olan eğitmenlerle Skype üzerinden günlük derslerle eğitim almanızı sağlar. Bu dersler günlük 10/20/30 dakikalık periyotlardan oluşmaktadır. Konuşarak Öğren merkezlerine gittiğinizde ilk olarak uzman eğitmenler tarafından İngilizce seviyeniz belirlenir. Daha sonra İngilizce bilgi ve düzeyinize göre size özel bir eğitim programı hazırlanır. Sizler için hazırlanmış online içeriklerle derslerinize başlayabilir ve günden güne İngilizce becerinizdeki büyük ilerlemeyi fark edebilirsiniz. Dersler online olarak gerçekleşiyor olsa da bir taraftan Türkiye’deki Konuşarak Öğren eğitmenleri de sizin durumunuzu takip eder. Konuşarak Öğren İngilizce konuşmayı bir alışkanlık haline getirmenizi ve her gün bu dille haşır neşir olmanızı sağlayarak kolayca dil öğrenmenize yardımcı olur. Üstelik İngilizce öğrenmeye yeni başlıyor olsanız da endişelenmenize gerek yok. Çünkü ana dili İngilizce olan eğitmenlerle gerçekleştireceğiniz konuşmalar sizin seviyenize uygun olarak belirlenir. Ve yeni başlayanlar için tane tane ve yavaş yavaş bir eğitim süreci izlenir. Her seviyeden İngilizce bilgisine sahip insanın faydalanabileceği Konuşarak Öğren, online olması sayesinde de zaman sıkıntısı olan pek çok insana büyük avantaj sunmaktadır.

Konuşarak Öğren Öğrencisi Olmak...

Konuşarak Öğren öğrencisi olmak için dilerseniz Konuşarak Öğren ofislerini ziyaret edebilir ya da ücretsiz kayıt olma seçeneğinden faydalanarak online olarak da kayıt başlatabilirsiniz. Konuşarak Öğren, tamamen kişiye özel içerik, program ve eğitmen sunduğu için pek çok dil öğrenme kursundan farklıdır. Üstelik ders saatinizi, seviyenizi ve hızınızı da kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu sayede gün içinde evinizin konforunda İngilizce öğrenebilir ve kendi belirleyeceğiniz zamanlarda eğitimi sürdürebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz ders saatinizi, eğitmeninizi istediğiniz zaman değiştiredebilirsiniz. Yorucu iş ya da okul gününün ardından bir İngilizce kurslarında zaman kaybetmek istemiyorsanız Konuşarak.ogren.com’un online olarak sunduğu İngilizce öğrenme sistemi tam size göre! Üstelik İngilizce kurslarındaki gibi seviyeleriniz farklı olan pek çok insanla aynı dersi almak ve aynı hızda ilerlemek zorunda da değilsiniz. Tamamen kendi seviyenize ve kendi vaktinize uygun bir eğitim planı yapabilirsiniz. İngilizce öğrenmenin yanı sıra İngilizce pratik yapmak isteyenlerin de imdadına yetişen Konuşarak Öğren, dilerseniz mesleğinizle ya da ilgi alanlarınızla alakalı özel dersler de düzenleyebilmektedir.

Konuşarak Öğren İletişim

Eğer siz de İngilizce’yi konuşarak öğrenmek ve pratiğinizi arttırmak istiyorsanız; Konuşarak Öğren iletişim bilgilerini kullanarak hemen bu sistemden faydalanbilirsiniz. Konuşarak Öğren Şirinevler şubesini ziyaret ederek ya da web sitesi üzerinden ücretsiz kayıt formunu doldurarak eğitim sistemi ve Konuşarak Öğren fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca kullanıcıların yapmış olduğu yorum ve şikayetleri merak ediyorsanız sayfamıza göz atabilirsiniz. Arzu ederseniz siz de Konuşarak Öğren şikayet ve yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Konuşarak Öğren Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Konuşarak Öğren iletişim bilgileri nelerdir? right-arrow

  Konuşarak Öğren iletişim bilgileri arasında; 0212 286 04 86 no’lu telefonu arama, ücretsiz iletişim formunu doldurma gibi seçenekler yer almaktadır. Diğer iletişim kanalları ve bunlarla ilgili şikayetler için ise buraya tıklayarak Şİkayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.

 • Konuşarak Öğren paketleri nelerdir? right-arrow

  Konuşarak Öğren paketleri günlük 10, 20, 30 dakika gibi çok sayıda seçenekle sunulmaktadır. Bu paketler arasından ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir program oluşturabilirsiniz.

 • Konuşarak Öğren kursları nerelerdedir? right-arrow

  Konuşarak Öğren bir online İngilizce eğitim sistemidir. Konuşarak Öğren eğitim sistemi ofisi İstanbul Bakırköy’de bulunmaktadır.

 • Konuşarak Öğren üyelik iptal koşulları nelerdir? right-arrow

  Konuşarak Öğren paketinizi satın aldıktan ya da durdurduktan sonra paketlerin iptali veya iadesi söz konusu değildir. Bu konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak için kullanıcıların iptal süreci yorum ve şikayetlerini buraya tıklayarak Şikayetvar üzerinden okuyabilirsiniz.

 • Konuşarak Öğren yorumları neler? right-arrow

  Konuşarak Öğren yorum ve şikayetlerini incelemek isterseniz buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz siz de Konuşarak Öğren yorum ve şikayetlerinizi sayfamızda paylaşabilirsiniz.