Toplam çözüm sayısı
..

Konuşarak Öğren

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız 3.9

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 3.443

Konuşarak Öğren
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız 3.9  
Müşteri memnuniyet puanı

Kullanıcıların, şikayet sürecini değerlendirirken verdikleri puanlarla hesaplanır.

Detaylı bilgi
profile-icon
profile-icon

213 şikayet

profile
 • 300görüntüleme
 • 1 hafta önce
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız
1

Konuşarak Öğren Programı Cevap Veren Yok

Konuşarak Öğren pandemi sürecinde ara verdiler. Kaydı yapılalı 1 ay olmuştu paket sonunda bizi hiç aramadan paketin bittiğini söyleyip yanılttılar bizi. Kendilerini defalarca aradık açmadılar mail attık cevap vermediler. 

profile
 • 1.668görüntüleme
 • 1 ay önce
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız
1

Konuşarak Öğren Bilgi Verilmeden ve Onay Alınmadan Eğitmen Değişimi

Konuşarak öğrene yazıldığıma bin pişmanım. Kursu satarken her şeye tamam. Nasıl istiyorsanız öyle yapalım. Sonra kafalarına göre eğitmen değiştiriyorlar. Neymiş seviyemize uygun dağıtıyorlarmış. Öncesinde eğitmeninizin boşluğu var 20 dakika yapalım derken çok iyiler ama. Kabul etmeyince ne hikmetse ...

 • profile
1 Destekçi
profile
 • 1.379görüntüleme
 • 30 Ocak 21:32
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız
5
Özge Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Kübra'nın Teşekkür Mesajı
 • 24 Ocak 21:13
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız
5

“Şikayet ile doğrudan ilgilenip, gerekli telafiyi yapan Emrah Bey'e teşekkürler.”

Kübra Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • 2.275görüntüleme
 • 17 Ocak 18:47

Konuşarak Öğren Eğitimde Yetersiz Abonelik İptali Yapmıyor

Konuşarak Öğren'den abonelik yaparak ders satın aldım. Dersler sadece sözel idi. Görüntülü görüşme olmadığı için kendimi geliştirmek açısından yetersizdi. Abonelik iptalini ilk dersten sonra istedim. Aboneliğimi iptal etmediler. Hem zaman hem de para kaybına neden oldular. Tüketici Hakem Heyeti beni...

profile
 • 2.482görüntüleme
 • 13 Ocak 19:18
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız
1

Konuşarak Öğren'in Tutarsız Ücret Politikası

Yıl sonu kampanyası adı altında indirimli bir pakete üye oldum derken, programı arkadaşıma önerdim ve bugün yapılan teklifte aramızdaki farkın 2000 TL'ye yakın olduğunu fark ettim. Benim paketim haftada 3 gün 30'ar dakika 6 ay+2 ay hediye + 3 ay is İngilizcesi hediye toplam 6703.88 TL arkadaşımın p...

profile
 • 2.993görüntüleme
 • 04 Ocak 15:14

Konuşarak Öğren Sözleşme İhlali Para İadesi Talebi

30/9/2020 tarihinden itibaren seslerin hiç anlaşılamadığı bir ortamda hizmeti alabilmek için 1 ay uğraştım. Sitedeki ders kayıtları ile görüşme anındaki ses kalitesizliği kaydedip kendilerini dinlettim. Şaşırtıcı bir şekilde kabul ettiler ancak hiçbir şekilde çözüm getirmediler. 14/10/2020 tarihind...

 • profile
1 Destekçi
profile
 • 2.070görüntüleme
 • 29 Aralık 2020 11:12
Öznur Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Deniz'in Teşekkür Mesajı
 • 23 Aralık 2020 17:52
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız
5

“Geri dönüş yapıldı batuhan bey adına özür dilediler Teşekkürler.”

Deniz Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • 4.387görüntüleme
 • 17 Aralık 2020 22:11

Konuşarak Öğren Sözleşme İhlali Para İadesi Talebi

1 yıldır ders kaydı ile ilgili U*** bey ile görüşüyordum ve en sonunda başvuru yaptım süreci anlamak için deneme dersi talep ettim deneme dersi olmadan kayıt olunduğunu söylediler bende kayıt oldum ilk dersimde tamamen dediklerinin dışında olaylarla karşılaştım. Sözleşmeleri gereği deneme dersine gi...

 • profile
 • profile
2 Destekçi
profile
Sami'nin Teşekkür Mesajı
 • 06 Aralık 2020 15:08
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız
5

“Beni aradılar ve sorunu çözdüler.”

Sami Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
İdris'in Teşekkür Mesajı
 • 24 Kasım 2020 23:11

“Konuşarak Öğren'den Emrah Aygün Bey 30.11.2020'de benim ile iletişime geçmiştir. Eğitimin ilk süreçlerinde yaşanan adaptasyon problemlerime çözüm üretmiştir. Şu an ki eğitmenimden memnunum. Teşekkür ederim.”

İdris Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Ahmet'in Teşekkür Mesajı
 • 23 Kasım 2020 14:03

“Şikayetim çözülmüştür.teşekkürler”

Ahmet Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Cansu'nun Teşekkür Mesajı
 • 16 Kasım 2020 13:01
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız
5

“Eğitim danışmanımız N** Hanım bize ulaştı ve bize ve eğitmenimize uygun şekilde programımızı tekrar güncelledi. Hızlı çözüm için teşekkürler.”

Cansu Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

Konuşarak Öğrenbugüne kadar marka profili oluşturmadı.  
Konuşarak Öğren henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Konuşarak Öğren

Konuşarak Öğren Hakkında

Konuşarak Öğren; bir dilin konuşularak öğrendiğine inanarak oluşturduğu prensipleriyle İngilizce öğrenmenize yardımcı olan bir kurumdur. Konuşarak Öğren; ABD ofisinde hazırlanmış, ana dili İngilizce olan eğitmenlerle Skype üzerinden günlük derslerle eğitim almanızı sağlar. Bu dersler günlük 10/20/30 dakikalık periyotlardan oluşmaktadır. Konuşarak Öğren merkezlerine gittiğinizde ilk olarak uzman eğitmenler tarafından İngilizce seviyeniz belirlenir. Daha sonra İngilizce bilgi ve düzeyinize göre size özel bir eğitim programı hazırlanır. Sizler için hazırlanmış online içeriklerle derslerinize başlayabilir ve günden güne İngilizce becerinizdeki büyük ilerlemeyi fark edebilirsiniz. Dersler online olarak gerçekleşiyor olsa da bir taraftan Türkiye’deki Konuşarak Öğren eğitmenleri de sizin durumunuzu takip eder. Konuşarak Öğren İngilizce konuşmayı bir alışkanlık haline getirmenizi ve her gün bu dille haşır neşir olmanızı sağlayarak kolayca dil öğrenmenize yardımcı olur. Üstelik İngilizce öğrenmeye yeni başlıyor olsanız da endişelenmenize gerek yok. Çünkü ana dili İngilizce olan eğitmenlerle gerçekleştireceğiniz konuşmalar sizin seviyenize uygun olarak belirlenir. Ve yeni başlayanlar için tane tane ve yavaş yavaş bir eğitim süreci izlenir. Her seviyeden İngilizce bilgisine sahip insanın faydalanabileceği Konuşarak Öğren, online olması sayesinde de zaman sıkıntısı olan pek çok insana büyük avantaj sunmaktadır.

Konuşarak Öğren Öğrencisi Olmak...

Konuşarak Öğren öğrencisi olmak için dilerseniz Konuşarak Öğren ofislerini ziyaret edebilir ya da ücretsiz kayıt olma seçeneğinden faydalanarak online olarak da kayıt başlatabilirsiniz. Konuşarak Öğren, tamamen kişiye özel içerik, program ve eğitmen sunduğu için pek çok dil öğrenme kursundan farklıdır. Üstelik ders saatinizi, seviyenizi ve hızınızı da kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu sayede gün içinde evinizin konforunda İngilizce öğrenebilir ve kendi belirleyeceğiniz zamanlarda eğitimi sürdürebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz ders saatinizi, eğitmeninizi istediğiniz zaman değiştiredebilirsiniz. Yorucu iş ya da okul gününün ardından bir İngilizce kurslarında zaman kaybetmek istemiyorsanız Konuşarak.ogren.com’un online olarak sunduğu İngilizce öğrenme sistemi tam size göre! Üstelik İngilizce kurslarındaki gibi seviyeleriniz farklı olan pek çok insanla aynı dersi almak ve aynı hızda ilerlemek zorunda da değilsiniz. Tamamen kendi seviyenize ve kendi vaktinize uygun bir eğitim planı yapabilirsiniz. İngilizce öğrenmenin yanı sıra İngilizce pratik yapmak isteyenlerin de imdadına yetişen Konuşarak Öğren, dilerseniz mesleğinizle ya da ilgi alanlarınızla alakalı özel dersler de düzenleyebilmektedir.

Konuşarak Öğren İletişim

Eğer siz de İngilizce’yi konuşarak öğrenmek ve pratiğinizi arttırmak istiyorsanız; Konuşarak Öğren iletişim bilgilerini kullanarak hemen bu sistemden faydalanbilirsiniz. Konuşarak Öğren Şirinevler şubesini ziyaret ederek ya da web sitesi üzerinden ücretsiz kayıt formunu doldurarak eğitim sistemi ve Konuşarak Öğren fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca kullanıcıların yapmış olduğu yorum ve şikayetleri merak ediyorsanız sayfamıza göz atabilirsiniz. Arzu ederseniz siz de Konuşarak Öğren şikayet ve yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Konuşarak Öğren iletişim bilgileri nelerdir?

Konuşarak Öğren iletişim bilgileri arasında; 0212 286 04 86 no’lu telefonu arama, ücretsiz iletişim formunu doldurma gibi seçenekler yer almaktadır. Diğer iletişim kanalları ve bunlarla ilgili şikayetler için ise buraya tıklayarak Şİkayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.

Konuşarak Öğren paketleri nelerdir?

Konuşarak Öğren paketleri günlük 10, 20, 30 dakika gibi çok sayıda seçenekle sunulmaktadır. Bu paketler arasından ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir program oluşturabilirsiniz.

Konuşarak Öğren kursları nerelerdedir?

Konuşarak Öğren bir online İngilizce eğitim sistemidir. Konuşarak Öğren eğitim sistemi ofisi İstanbul Bakırköy’de bulunmaktadır.

Konuşarak Öğren üyelik iptal koşulları nelerdir?

Konuşarak Öğren paketinizi satın aldıktan ya da durdurduktan sonra paketlerin iptali veya iadesi söz konusu değildir. Bu konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak için kullanıcıların iptal süreci yorum ve şikayetlerini buraya tıklayarak Şikayetvar üzerinden okuyabilirsiniz.

Konuşarak Öğren yorumları neler?

Konuşarak Öğren yorum ve şikayetlerini incelemek isterseniz buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz siz de Konuşarak Öğren yorum ve şikayetlerinizi sayfamızda paylaşabilirsiniz.