Tufan sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Hoover Çamaşır Makinesi Tambur Kanadı Kırıldı, Ücret Talep Ediliyor!

Tufan
13 Nisan 08:53
1.241

| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 670 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Sıkma Sesi | 80 dB |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Su Tüketimi | 56 lt |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Enerji Sınıfı | A |
| Yıkama Kapasitesi | 14 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Kırışıklık Önleme | |