

Hoover H7D 4128MBC-S
Ürün Analizi
- Şikayetler
Hoover Kurutmalı Çamaşır Makinesi Sıkıntısı!

Hoover Kurulum İçin Yetkili Servis Sorunu

Merhaba Hepsiburada'dab Hoover marka kurutmalı çamaşır makinesi aldım. 13 Ağustos günü ürünü teslim alır almaz Hoover çağrı merkezini arayarak Bartın ...
Media Markt' Dan Aldığımız Hoover Marka Çamaşır Makinesi Pişmanlığı

Merhaba, Media Markt firmasından aldığım Hoover marka çamaşır makinesi kurulumu için İzmir Karşıyaka bölgesine hizmet verememekteler. 2 haftadır randevuya gelmiyorlar telefonlarımı açmıyorlar. Hoover müşteri hizmetleri yardımcı olmuyor. İzmir Karşıyaka'daki Lider teknik servis randevu saatlerine gel...
Hoover Kurutma Makinesi Kurutmuyor
18.06.2024 tarihinde Samsun Piazza alışveriş mağazası Media Markt'tan Hoover H7D 4128MBC-S model kurutmalı çamaşır makinenizi almış bulunmaktayız. O tarihten beridir makinemizi kullanamıyoruz. Öncelikle gelen yetkili servisin bilgisinin yetersiz olduğunu bildirmem gerekiyor. Kurutmalı bir çamaşır ma...
Hoover Teknik Destek Ve Türkçe Kullanma Kılavuzu
23.06.2024 tarihinde Hoover H7D 4128MBC-S Model kurutmalı çamaşır makinesi aldım. 25.06.2024 tarihinde kurulum yapıldı. Türkçe Kullanma kılavuzu internette bulamayınca ve bir konu hakkında teknik destek için müşteri hizmetlerini aradım. Bana 30 dakika içerisinde aranacağımı kılavuz da e mail adresim...
Hoover Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Hoover Kategorileri
- Ankastre Fırın 112
- Ankastre Ocak 101
- Ankastre Set 74
- Aspiratör 20
- Bulaşık Makinesi 1.231
- Buzdolabı 95
- Çamaşır Makinesi 1.802
- Davlumbaz 76
- Derin Dondurucu 2
- Dikey Süpürge 73
- Elektrikli Süpürge 11
- Kurutma Makinesi 3.868
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 878
- Robot Süpürge 18
- Set Üstü Ocak 15
- Yatak Süpürgesi 3
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Kurutma | Var |
| Derinlik | 600 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Sıkma Sesi | 76 dB |
| Su Tüketimi | 49 lt |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | D |
| Yıkama Kapasitesi | 12 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
