Emine sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Hoover Kurutma Makinesi Kapak Lastiği Temizlenemiyor, Hijyen Sorunu

Emine
16 Ocak 05:49
1.496

| Derinlik | 620 mm |
| Genişlik | 596 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kurutma Sesi | 68 dB |
| Tambur Hacmi | 125 lt |
| Nem Sensörü | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | B |
| Program Sayısı | 15 |
| Kurutma Kapasitesi | 9 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Yoğuşturmalı |
| Yoğuşma Verimliliği | C |