Hoover Servisi Haksız Para İstedi!

Emin
09 Eylül 2024 22:57
3.268


1 hafta önce Hoover marka bir çamaşır makinesi satın aldım ve servisin çok acil gelmesi gerektiğini belirttim. Üç gün sonra geri dönüş yaptılar ve yerin hazır olup olmadığını sordular. Dolabın delinmesi gerektiğini ve hemen yaptıracağımı ilettim. Teknik servis, bu durumda yarın gelebileceğini söyled...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 540 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Sıkma Sesi | 78 dB |
| Su Tüketimi | 12100 lt (Yıllık) |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Enerji Sınıfı | A+++ |
| Program Sayısı | 13 |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |