Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Glambils

1Şikayet
0Çözüm
Şikayet Yaz
Şikayetler
4 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
Glambils
  • Çözülen
  • Videolu

Glambils Telefonları Kayıtlı Değil. Ulaşılamıyor.

profile
10 Ocak
3

Glambils adlı firmadan 03.03.2021 tarihte bir elbise aldım. Sipariş takip kısmında hala hazırlanıyor olarak görünüyor. Amerika'dan mı geliyor elbise. 3 kez mail attım. Dönüş yapan olmadı. Kuruma hiçbir şekilde ulaşılamıyor. Para iadesi için ne yapmam lazım. Kime nasıl ulaşacağım?

Glambils Mağazasında Olan Özensizlik

profile
21 Ocak 2022
265

Glambils giyim mağazası internet üzerinden sattığı ürünlere özel tasarım olması sebebiyle iade yapmamaktadır. İlgili mağazadan sipariş ettiğim 1600 TL tutarındaki elbise ezilip büzülmüş olan bir kutu içinde kargolandı. İlgili yerle iletişime geçtiğimde bizlik sorun değil kargo firması dedi ve adresl...

Glambils Mağazasında Olan Özensizlik
Glambils Mağazasında Olan Özensizlik

Glambils Asla Param Geri Verilmiyor

profile
01 Kasım 2021
216

14.08.2021 tarihinde Glambils adlı firmadan online olarak 1 adet elbise siparişi verdim. 26.09.2021 tarihinde bilgi almak için yazdığımda ürünün ellerinde olmadığını ve parayı iade edeceklerini söylediler. O günden beri 500 TL’lik para iademi bekliyorum. Düzenli aralıklarla hatırlatma yapmama rağmen...

Glambils Tarafından Muhatap Bulamadım

profile
25 Temmuz 2021
282

2020 yılının nisan ayında 2 adet elbiseyi internet sitesinden 40 beden sipariş verdim, gelen ürünün 1 tanesi 36 beden gönderildi diğeri de olmadı. İade edilen ürünlerim hala ne değişimi ne de ücret iadem yapılmadı. Muhatap yok.

Marka Profili

Glambils bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Glambils henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.