10 Temmuz
#12249049

Enpara Güvenlik Açığı!

Bugün Enpara.com'un müşteri hizmetleri numarasının sadece başı 0550 olan numaradan arandım. 1 hafta öncesinde bankanın müşteri hizmetleri ile görüştüğüm konu için tekrar arandım. Bana banka kartı ve kredi kartının birleştirilerek Combo kart verileceğini, kartıma kampanya kapsamındaki kart aidatının iade yapılacağını söylediler.


Bankada kayıtlı adresim, kart numaram, son kullanma tarihim, kart limitim her şeyimi biliyorlardı. Bunun için cep telefonuma Enpara dan gelen cep şifreyi ekrana tuşlamamı istediler.


Mesaj Enpara'dan geliyordu çünkü. 500 TL kaybettim, geç fark etsem binlerce liram daha gidecekti. Bana ait veriler nasıl oluyor da başkaları tarafından biliniyor. Enpara bu sorunu çözüme kavuşturmalı. Kaybımı karşılamalı.

Dilan Dilan 1.668 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Enpara Temsilcisi12 Temmuz

    Merhaba, Müşterimizin talebini inceleyerek 12/07/2019 tarihinde kendisine bilgi verdik. Enpara.com hakkında öneri, görüş ve taleplerinizi Enpara.com web sitemizde yer alan 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından her zaman iletebilirsiniz.

  • Enpara Temsilcisi11 Temmuz

    Merhaba, Talebinizi incelemeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Dilerseniz, Enpara.com hakkında görüş, öneri ve taleplerinizi web sitemiz 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından iletebilirsiniz. Sevgilerimizle, Enpara.com

Ziyaretçi Yorumları