Eksik Kurulum Ve Servis İlgisizliği Nedeniyle Kullanılamayan Fırın
Yeni aldığımız Electrolux KODDP77WX model ankastre fırının kurulumu 18 Ağustos’ta Muğla Bodrum’daki adresimizde yetkili servis tarafından yapılmıştır. Kurulum sırasında cihazı kendileri çalıştırmış, '45 dakika sonra kapanacak, kapağını açıp havalandırın' diyerek teslim etmişlerdir. Yani cihazı biz k...
Yeni Alınan Electrolux Fırında Pişirme Sorunu Ve Yetersiz Servis Desteği

Daha önce memnuniyetle yıllarca kullandığım Electrolux marka fırınımı yine aynı memnuniyet umuduyla satın aldım ancak aynı kaliteyi bulamadım. Fırının üst kısmı normal pişirirken alt kısmı pişirmiyor. Durumu servis yetkililerine ilettim gelip baktılar ama normal olduğu söylendi. Hayır bu normal deği...
Electrolux İzmir Yetkili Servisi

Electrolux marka ankastre ocak aldım. 29 Ağustos tarihinde kurulum için servis talebinde bulundum. Aliağa'ya 31 Ağustos cumartesi günü servisin kurulum için geleceği fakat saat veremeyecekleri Bornova yetkili servisi Eda Soğutma tarafından iletildi. Cumartesi günü gün boyu iletişime geçtiğimde servi...
Electrolux Kategorileri
- Ankastre Set 21
- Blender 68
- Bulaşık Makinesi 285
- Buzdolabı 306
- Çamaşır Makinesi 603
- Davlumbaz 28
- Derin Dondurucu 5
- Dikey Süpürge 586
- Elektrikli Süpürge 306
- Fırın 67
- Filtre Kahve Makinesi 29
- Fritöz 51
- Hamur Yoğurma Makinesi 10
- Hava Temizleyici 13
- Kahve Makinesi 31
- Klima 31
- Kurutma Makinesi 441
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 147
- Mikrodalga 14
- Ocak 109
- Robot Süpürge 10
- Su Isıtıcı 6
- Şarap Soğutucu 4
- Ütü 6
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Hacim | 72 lt |
| Timer | 1 |
| Işık | 1 |
| Derinlik | 569 mm |
| Genişlik | 596 mm |
| Yükseklik | 594 mm |
| Kapak Adedi | 1 |
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Enerji Tüketimi | 0.93 kWh/Çevrim |







