Electrolux Buzdolabı Bitmeyen Bekleme Süreci

Murat
19 Eylül 2025 21:49
1.637

Electrolux şarap dolabım Kasım ayında servis tarafından kuruldu. 22 Nisan'da çalışmadığı için servis oluşturdum, 3 Mayıs'ta dolabı götürdüler. Neredeyse bir ay sonra aradığımda yurt dışından parça beklediklerini söylediler. İki hafta önce tekrar müşteri hizmetleri numarasını aradım, merkeze bildirec...
| Boy | 820 mm |
| Renk | Siyah |
| Derinlik | 565 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Sadece Soğutucu |
| Enerji Sınıfı | A |
| Toplam İç Hacim | 100 lt |
| Gürültü Düzeyi | 45 dB |