Yiğit sonuçtan çok memnun
Çözüldü

Yiğit
19 Mart 16:11
786
Yiğit Şikayetini Yayından Kaldırdı

Yaklaşık iki haftadır Samsun İlkadım bölgesindeki Beko bayileriyle yaşadığım sorunlar nedeniyle Beko markasından soğumuş durumdayım. İlk olarak, Beko Ünver Ticaret mağazasında yaşadığım saygısız tutumu belirtmek istiyorum. Mağazaya çamaşır makinesi bakmak için gittiğimde, çalışan kişi sanki ürün gös...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 630 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Sıkma Sesi | 77 dB |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Su Tüketimi | 56 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A |
| Program Sayısı | 15 Program |
| Su Kesik Emniyeti | |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 12 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 14 dakika |
| Kırışıklık Önleme | |