Toplam çözüm sayısı
..

Ana Sigorta Üye Marka

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 1.226

Ana Sigorta

 
Son bir yılın verileri
Şikayet Sayısı4
Çözüm Sayısı0
profile-icon
profile-icon

4 şikayet

Şikayet Sıralaması
profile
  • 197görüntüleme
  • 6 gün önce

Ana Sigorta Mağduriyet Durumu İle İlgili Şikayet

02.10.2021 'de Sivas'tan Antalya'ya seyahat esnasında trafik kazası geçirildi. Karşı taraf %100 suçlu. 3 günlük tatilim sayelerinde rezil oldu araç için çekici istendi sigortadan herhangi bir şekilde karşılamayacaklarını söylediler kendi imkanlarımızla Antalya'dan Sivas'a aracı gönderdik, herhangi b...

profile
  • 279görüntüleme
  • 2 hafta önce

Ana Sigorta Poliçe Memnuniyetim Hakkında

Ana Sigorta 'dan bir poliçe hizmeti aldım. Acente ve genel müdürlükten tüm sorularıma net ve şeffaf yanıtlar aldım. Bu kadar memnun kalacağımı düşünmemiştim. Yeni poliçe hizmetlerinde yine Ana Sigorta ile ilerlemek istiyorum. İlgililerine teşekkür ederim.

profile
  • 349görüntüleme
  • 3 hafta önce

Ana Sigorta Beni Mağdur Etti

Ana sigorta 20 gündür kaza yaptığım aracımı yaptıramıyorum. Karşı taraf %100 hatalı ve ana sigortadan yaptırmış poliçesini. Polisin tuttuğu tutanağı kabul etmiyorlar ayak sürüyorlar. Ne bir arayıp bilgi veren var ilk defa böyle bir durumla karşılaştım.

profile
  • 1109görüntüleme
  • 09 Eylül 10:12
tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız

Ana Sigorta Fiyat Konusunda SBM Ve Müşteriyi Yanıltıyorlar

SBM üzerinden müşteri çekebilmek için uygun fiyat çıkartıyorlar ama iş poliçeleştirme kısmına gelince fiyatı yüksek çıkartıyorlar ve bu şekilde hem SBM yi hem de müşteriyi yanıltıyorlar, çağrı merkezi zaten ilgisiz kalıyor, poliçe numarası oluşturuluyor ama iş poliçeleştirme olunca yapmıyorlar kendi...

Yeni karşılaştırma

ile

Marka Profili

subscribe Ana Sigorta, 1 yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100