Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Veni Vidi Göz Sağlık GrubuŞikayetvar üye markasıdır

60100
(105 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
184 Şikayet (Son 1 yıl)
Veni Vidi Göz Sağlık GrubuŞikayetvar üye markasıdır
60100
(105 değerlendirme)
Şikayet Yaz
1

Veni Vidi Göz Sağlık Grubu Antalya Hastanesinde Yaşanan İlgisizlik Ve Mağduriyet

Yıldırım
16 Haziran 12:46
460

Veni Vidi Göz Sağlık Grubu Muayene Ücretine İlave Profesör Farkı Alınması

Günay
14 Haziran 11:55
377
1

Veni Vidi Göz'de Ücretsiz Test Vaadi Ve Gizli Ücretler

Can
13 Haziran 14:11
626
1

Veni Vidi Göz Sağlık Grubu Yanlış Yönlendirme Haksız Kazanç

Tayfun
09 Haziran 13:33
2.240
Veni Vidi Göz Sağlık Grubu Yanlış Yönlendirme Haksız Kazanç
5
Çözüldü
Merve
05 Haziran 22:00
-
Merve Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü

Veni Vidi Göz Hastanesi'nde Yaşadığım Olumsuz Deneyim

Esra
03 Haziran 21:53
2.838

"Hem şube müdürü hem de müşteri temsilcileri gayet ilgili davrandılar ve yaşadığım olumsuzluk adına özürlerini dilediler fazladan alınan tetkik ödemesini tarafıma gönderdiler. Teşekkür ediyorum"

Veni Vidi Göz Hastanesi'nde Yaşadığım Olumsuz Deneyim
Veni Vidi Göz Hastanesi'nde Yaşadığım Olumsuz Deneyim
4
Çözüldü
Şükrü
01 Haziran 12:20
2.008

"Teşekkürler"

Şükrü Şikayetini Yayından Kaldırdı
1

Veni Vidi Göz Hastanesi'nde Randevu Sorunu Ve İletişim Eksikliği

Gözde
01 Haziran 10:05
714
5
Çözüldü

Veni Vidi Göz Notouch Sonrası Yakın Problemi

Mustafa
31 Mayıs 01:35
59

"Hızlı dönüş için teşekkür ederim umarım kontroller sonrasın da da aynı şeyleri söyleyebilirim teşekkürler"

Veni Vidi Göz Hastaneleri Pendik Şubesi Pişmanlığı

Ender
28 Mayıs 23:09
1.856
5
Çözüldü
Selen
20 Mayıs 13:43
69

"İlginiz için teşekkür ederim"

Selen Şikayetini Yayından Kaldırdı

Veni Vidi Göz Sağlık Grubu Hasta Memnuniyeti Ve Fiyat Politikaları Üzerine Eleştiri

Özlem
19 Mayıs 00:19
575
1

Veni Vidi Göz Sağlık Grubu Haksız Kazanç

Refiye
15 Mayıs 21:44
1.705
Veni Vidi Göz Sağlık Grubu Haksız Kazanç

Veni Vidi Göz Sağlık Grubu Akıllı Lens Pişmanlığı

Sülbiye
14 Mayıs 23:18
7.278
Nikolas
15 Mayıs 14:59
920
Nikolas Şikayetini Yayından Kaldırdı
Toplam 466 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Veni Vidi Göz Sağlık Grubu 10+ yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %95
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Veni Vidi Göz Hastanesi hakkında yorumlar nelerdir?
Veni Vidi Göz Hastanesi yorum ve şikayetlerini incelemek isterseniz buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz siz de Veni Vidi Göz Hastanesi yorum ve şikayetlerinizi sayfamızda paylaşabilirsiniz.
Veni Vidi Göz Hastanesi şubeleri nerelerdedir?
Veni Vidi Göz Hastanesi şubeleri; Adapazarı Sakarya, Çankaya Ankara, Balgat Ankara, Pendik İstanbul, Kartal İstanbul, Kadıköy İstanbul ve Bakırköy İstanbul konumlarında bulunmaktadır.
Veni Vidi Göz Hastanesi’nden nasıl randevu alınır?
“Hızlı Bilgi ve Randevu Formu”nu doldurarak Veni Vidi Göz Hastanesi’nden online randevu oluşturabilirsiniz.
Veni Vidi Göz Hastanesi iletişim numarası nedir?
Veni Vidi Göz Hastanesi iletişim numarası 444 0 481’dir.
Veni Vidi Göz Hastanesi muayene ücreti nedir?
Veni Vidi Göz Hastanesi muayene ücreti doktordan doktora göre farklılık gösterebilmektedir. Veni Vidi Göz Hastanesi muayene ücretleri ile ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayarak kullanıcıların yorum ve şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Arzu ederseniz siz de sayfamızdan Veni Vidi Göz Hastanesi muayene ücretleri ile ilgili deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Veni Vidi Göz Sağlığı Hastanesi Hakkında

Veni Vidi Göz Sağlığı Hastanesi, 1990’lı yılların başında kurulmuş bir sağlık kurumudur. Göz sağlığı hizmeti sunmakta olan sağlık merkezi, kurulduğu günden bu güne güvenilir ve kaliteli hizmet sunmakta, hastaların memnun bir şekilde kurumdan ayrılmalarını sağlamaktadır. Damla anestezisi, dikişsiz fako tekniği, katarakt cerrahisi, laser uygulamaları gibi pek çok sağlık hizmetini bünyesinde sunmakta olan Veni Vidi Göz, başarılı hekim kadrosuyla sizlerle buluşmaktadır.

Veni Vidi Göz Sağlığı Hastanesi Şubeleri

Veni Vidi Göz Sağlığı Hastanesi’nin farklı noktalarda şubeleri bulunmaktadır. Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezleri’ni Kadıköy – Caddebostan, Bakırköy, Kartal, Pendik, Balgat, Adapazar – Sakarya gibi noktalarda bulabilirsiniz. Bu merkezlere lazer tedavileri, katarakt ve akıllı lensler, sarı nokta tanı ve tedavisi, göz tansiyonu (glokom) gibi tedavilerinizi yaptırabilirsiniz. Lazer teknolojisinde no-touch laser yöntemi ile göze dokunulmadan lazer yapılabilmektedir. Ayrıca eğer uzak ya da yakını görmekte zorlanıyor, artık renkleri kolayca ayırt edemiyorsanız katarakt hastalığına sahip olabilirsiniz. Bunun için bir göz muayenesi olmalı ve varsa tanı koyulduktan sonra katarakt tedavisi olmalısınız. Genellikle yaşlanmanın etkisiyle oluşan katarakt tedavisini de Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi’nde olabilirsiniz. Yine bir başka yaşa bağlı hastalık da sarı noktadır. Bu hastalık genellikle 57 yaşından sonra görülen ve körlük riski bulunan ciddi bir hastalıktır. Yine bu hastalığın tedavisi de Veni Vidi’de mümkündür. Veni Vidi Göz Sağlığı Hastanesi’nin başarılı hekim kadrosuna güvenebilir ve dilediğiniz hekimden randevu talep edebilirsiniz. Hastanenin hekim kadrosunun incelemek için resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz. Veni Vidi Göz Sağlığı Hastanesi’nin anlaşmalı olduğu sigorta kurumları ve bankalar da bulunmaktadır. Allianz Sigorta, Acıbadem Sigorta, Groupama Sigorta, Ak Sigorta, Axa Sigorta, Mapfre Genel Sigorta, Güneş Sigorta, Türkiye İş Bankası, Ziraat Bankası, Halk Bankası, Ergo Sigorta gibi kurumlarla anlaşması bulunan hastanenin diğer anlaşmalı olduğu kurumları sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Veni Vidi Hastanesi İletişim

Veni Vidi Göz Sağlığı Hastanesi’ne göz hastalıklarınızla ilgili danışabilir, Veni Vidi Hastanesi iletişim numalarını kullanarak randevu alabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz hastanenin resmi sitesinden hızlı bilgi ve randevu formunu doldurarak da randevu alabilirsiniz. Veni Vidi Göz Hastanesi’inde görev yapmakta olan hekimleri inceleyerek randevunuzu istediğiniz hekime göre de oluşturabilirsiniz. Veni Vidi göz muayene ücreti 2018 fiyatları ile ilgili bilgi almak için ise gideceğiniz şubenin iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Eğer Veni Vidi Göz Sağlığı Hastanesi ile ilgili daha önce yaşadığınız ve şikayetçi olduğunuz bir konu varsa sayfamızda paylaşabilirsiniz. Dilerseniz sayfamız üzerinden diğer kullanıcılarının almış oldukları hizmetle ilgili yorum ve şikayetlerini de okuyabilirsiniz.