Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Troy E-Store Troy Satış Temsilcisinin Sergilediği Tavırları Ve Telefonu Satmaması.

Mete
09 Ağustos 2023 20:33
2.078

Troy Apple Premium Reseller. Denizli Forum Çamlık mağazasına iPhone 14 almak için gittim. Ama orada çalışan görevli arkadaş çok ilgisizce ve kaba tavırlar sergiledi. Peşin paramla telefon almak istediğimi söyledim. Ve akabinde ekran kaskosu da istedim. Ama bu kaskonun telefon fiyatının üzerine fiyat eklemesini yapıldığını bana söylemeden satışı kesmeye çalıştı. Ben 46 bin ₺ olan telefon ücreti 48₺ kusura çıktı ama bana bilgilendirme yapmadı. Ben durumu fark edip sorduğumda ise ters tavırlar sergiledi ve bana telefonu satmayacağını söyleyip telefon kutusunu dolaba kaldırdı. Bu durumu Troy müşteri hizmetleri ile de paylaştım ama geri dönüşleri çok saçma oldu ve boş bir özür dileyip konuşmayı sonlandırdılar. Troy gibi büyük kurumsal firmanın bayisinde çalışan satış görevlisinin böyle bir hakkı var mıdır. Tüketiciye kötü tavır sergileyip bilgilendirme yapmadan fatura kesmeye çalışması ve devamında telefon satmıyorum diyerek müşteriyi dükkandan kovması. Bu süreci Tüketici Hakları Hakem Heyeti ve CİMER'e hukuki yollara taşımak istiyorum. Tüketici haklarımın çiğnenmesi ve tory gibi bir firmanın bu ayıp karşısında böyle şeyler olabilir demesi çok saçma ve onur kırıcı bir durum. Bir t. C. Vatandaşı olarak kendi ülkemde kendi paramla ürünü satın alamamak ve bu ayıbı çok normal bir şey olarak görmek çok aşağılayıcı bir durumdur. Troy firmasının bu durum ile ilgili geri dönüşünü en kısa sürede bekliyorum. Ve bir tüketici olarak şahsım ve çevremdeki insanların Troy mağazasına gitmemelerini konusunda uyaracağım.

Troy E-Store Troy Satış Temsilcisinin Sergilediği Tavırları Ve Telefonu Satmaması.
14 Ağustos 2023 12:27 (Şikayetten 4 gün sonra)

Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Troy Müşteri Destek Ekibi

Mete
17 Eylül 2023 07:20

Troy firması tarafından hiçbir cevap ve arama yapılmadı. Firma müşteri memnuniyetini gerçekten de hiçe sayan bir çalışma prensibi varmış.

Mete
22 Mart 17:33

Tarafıma tekrar geri dönüş sağlanmadı. Bu ayıp karşısında özür hediyesi bekliyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayet Yaz