Elif sonuçtan memnun
Çözüldü
Fırın Kapısı Kapanmıyor, 3 Aylık Servis İlgisizliği

Elif
22 Şubat 13:11
367
firin-kapisi-kapanmiyor-3-aylik-servis-ilgisizligi-2.jpg

| Hacim | 56 lt |
| Izgara | Var |
| Derinlik | 630 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Wok Gözü | |
| Yükseklik | 855 mm |
| Aydınlatma | |
| Fırın Tipi | Solo |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Orta Göz Adedi | 1 |
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.83 kWh/Çevrim |
| Fonksiyon Sayısı | 5 |
| Ocak Göz Sayısı | 4 |