

Siemens Ev Aletleri WT45H201TR
Ürün Analizi
- Şikayetler
Siemens Ev Aletleri Teslim Edilmeyen Kurutma Makinesi
Aralık ayında tüm beyaz eşyalarımı Bosch markasıyla değiştirdim. Bosch'un stoklarında kurutma makinesi olmadığı için bana Siemens ya da Profilo markalarından bu ürünü temin edebileceğimi, bu cihazların çamaşır makinesinin üzerine kurulabileceğini söylediler. Sakarya ilindeki Siemens bayilerinde beya...
Siemens Müşteri Hizmetleri Oyalıyor

Siemens WT45H201TE/01 Çamaşır Kurutma Makinesinde oluşan E63 kodlu arızayı, 16.12.2023 tarihinde Siemens Müşteri Hizmetlerine bildirdim. Siemens Antalya Yetkili Servise iletildiğini söylediler. 29.12.2023 tarihinde servis geleceğini iletti fakat ana kart arızası olduğunu ve ana kart sipariş edildiği...
Siemens Ev Aletleri Kurutma Makinesi Boya Kalkmaları
Sekiz ay önce aldığım Siemens marka 8 kg kurutma makinesinin üst kapağında boya kalkmaları meydana geldi. Nem alma özelliği olan bir makinenin üst kapağının neme dayanıklı olmayan sunta tarzı bir malzemeden yapılması bize tuhaf geldi. Kurutma makinesinin altında, 11 yıldır kullandığım Bosch marka ça...
Siemens Ev Aletleri Çamaşır Kurutma Makinesi Duraklama Sorunu

Siemens marka çamaşır kurutma makinem çalıştırıldıktan bir süre sonra kendiliğinden duruyor. İnternet üzerinden bazı nedenlere baktım; genellikle su h...
Siemens Ev Aletleri Kategorileri
- Ani Su Isıtıcı 21
- Ankastre Set 223
- Bulaşık Makinesi 1.323
- Buzdolabı 2.062
- Çamaşır Kurutma Makinesi 481
- Çamaşır Makinesi 2.014
- Çay Makinesi 19
- Çeyiz Seti 33
- Davlumbaz 263
- Derin Dondurucu 216
- Dik Şarjlı Süpürge 8
- Elektrikli Süpürge 112
- Fırın 438
- Klima 128
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 483
- Mikrodalga 47
- Mikser 10
- Mutfak Robotu 6
- Ocak 411
- Robot Süpürge 3
- Rondo 1
- Su Sebili 245
- Tam Otomatik Kahve Makinesi 626
- Termosifon 14
- Ütü 27
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Derinlik | 599 mm |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 842 mm |
| Kurutma Sesi | 65 dB |
| Tambur Hacmi | 112 lt |
| Nem Sensörü | |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Kurutma Teknolojisi | Isı Pompalı |
| Yoğuşma Verimliliği | B |
| Kırışıklık Önleme | |
| Filtre Temizleme Uyarısı | |



