Samsung Klima Soğutma Problemi

Sürekli olarak klimanın soğutmasında problem yaşıyoruz. Her sene tekrar gaz basıyorlar fakat sorun çözülmüyor. Ürün 24btü fakat 40m2 lik alanı bile 2-3 derece soğutamıyor. İlk gelen servis motoru taktı, sonra soğutmayınca servis çağırdık başka bir arkadaş geldi motorun yeri yanlış, burda soğutmaz de...
Samsung Ayıplı Mal Değişimi
06.06.2024 tarihinde Samsung bayisinden aldığım klima devreye alınamadı ve ayıplı mal olarak değişimini talep ettim. Öncelikle yetkili servisin kötü hizmetleri sonrası Samsung tarafında değişim için bir kayıt dahi olmadığını öğrendim. 3 gündür de malın değişimi için sürekli Samsung tarafıyla konuşuy...
Samsung İzmir Klima Servisi Tam Bir Hayal Kırıklığı

Mart 2024 te 2 adet klima aldık. Birkaç gün içerisinde montajları yapıldı. 1 hafta önce havalar aşırı ısınınca (İzmir'de yaşıyoruz) kullanmaya başladık. 2 gün kullandıktan sonra alt katlardan (10. Katta oturuyoruz) şikayet aldık. Klimanın su tahliye borusu uygun monte edilmediği için alt katların ba...
Samsung Kategorileri
- Adaptör 111
- Akıllı Kumanda 440
- Ankastre Fırın 73
- Ankastre Ocak 37
- Ankastre Set 21
- Bilgisayar 214
- Bluetooth Kulaklık 216
- Bulaşık Makinesi 1.402
- Buzdolabı 3.733
- Çamaşır Makinesi 3.883
- Davlumbaz 27
- Derin Dondurucu 71
- Dikey Süpürge 372
- Elektrikli Süpürge 319
- Fotoğraf Makinesi 10
- Frın 1
- Hafıza Kartı 61
- Hoparlör 114
- Kamera 350
- Klavye 54
- Klima 4.660
- Kulaklık 775
- Kurutma Makinesi 510
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 294
- Laptop 36
- Mikrodalga Fırın 143
- Monitör 526
- Mouse 5
- Ocak 103
- Projeksiyon Cihazı 57
- Robot Süpürge 175
- Ses Sistemi 147
- Set Üstü Ocak 10
- Soundbar 104
- SSD 61
- Şarj Aleti 353
- Televizyon 13.718
- Uydu Alıcısı 42
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Filtre | PM 1.0 |
| Derinlik | 215 mm |
| Genişlik | 1055 mm |
| Gaz Türü | R-32 |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Yükseklik | 345 mm |
| Isıtma Tüketimi | 2.35 kW |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Isıtma Kapasitesi | 25.250 BTU |
| Soğutma TÜketimi | 1.95 kW |
| Soğutma Kapasitesi | 22.179 BTU |
| Isıtma Verimliliği | A |
| Soğutm Verimliliği | A++ |
| İç Ünite Gürültü Düzeyi | 62 dB |
| Dış Ünite Gürültü Düzeyi | 68 dB |
