
Tekrarlayan Şarj Sorunu Ve Pil Performansının Düşmesi

Samsung Galaxy S25 FE model cihazımı Ankara‑İstanbul Yolu üzerindeki Vatan Bilgisayar mağazasından 29 Kasım 2025 tarihinde peşin olarak kredi kartı ile satın aldım. Cihazı aldığım ilk günden bu yana şarj ile ilgili ciddi bir sorun yaşamaktayım. Şimdi de telefonumda “Şarj/USB bağlantı noktasında nem...
Samsung Galaxy S25 FE Pil Ömrü Yetersiz Ve Değişim Talebi

Samsung markalı Galaxy s25 fe model telefonu 21.12.2025 tarihinde Ankara Optimum AVM içindeki Media Markt mağazasından satın aldım. Cihazı aldığım günden beri pil performansından hiç memnun değilim, telefonun şarjı çok hızlı bitiyor ve normal kullanımda bile günü rahatlıkla çıkaramıyor. Cihazım fat...
Samsung Galaxy S25 FE Pil Performansında Aşırı Hızlı Deşarj Ve İade Talebi

14 Şubat 2026 tarihinde Türk Telekom bayisinden sıfır Samsung Galaxy s25 fe model bir cihaz satın aldım. Cihazı aldığım ilk günden beri hiçbir şekilde verim alamıyorum. Telefonu neredeyse hiç kullanmadan, sadece elime aldığımda bile şarjı adeta su gibi akıp gidiyor. Arka planda ekstra bir uygulama y...
Aşırı Isınma Ve Pil Sorunu Nedeniyle İade Talebi

22.12.2024 tarihinde İstanbul Esenyurt Torium AVM’deki Media Markt mağazasından Samsung Galaxy s25 fe model telefonu satın aldım. Telefona yaklaşık 15–20 gündür normal, günlük kullanım dışında herhangi bir ağır oyun veya uygulama yüklemeden kullanmama rağmen cihazda yoğun ısınma ve aşırı pil tüketim...
Samsung Galaxy s25 fe Telefonumda Gece Şarj Kaybı Sorunu

Samsung Galaxy s25 fe telefonumu yaklaşık iki hafta önce satın aldım. Cihazı 3–4 gün önce tamamen kurup kullanmaya başladıktan sonra her gece tekrarlanan bir şarj problemi yaşamaya başladım. Gece telefonu bıraktığımda pil seviyesi yüzde 70’ler civarındayken, sabah uyandığımda hiçbir kullanım olmamas...
Samsung Galaxy S25 FE Pil Performansı Beklentileri Karşılamıyor

Samsung Galaxy s25 fe model telefonu 16 gün önce satın aldım. Telefonu almadan önce özellikle pil performansını detaylıca araştırdım ve ürünle ilgili “28 saat video izlenebilir” şeklinde ifadeler gördüm. Bu bilgiye güvenerek ürünü tercih ettim. Ancak telefonu aldığım günden beri şarj konusunda cidd...
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.7 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 4900 mAh |
| Dahili Hafıza | 256 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Teknolojisi | Dynamic AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | Samsung Exynos 2400 |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2340 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 12 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 4320p (Ultra HD) 8K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 12 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 8 MP |