Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Rima Gold Logo

Rima Gold

Rima Gold Logo
Rima Gold

AiVarile Marka Karnesi

Rima Gold kullanıcılarının son 1 yıl içinde ilettiği 13 şikayette marka, 77/100 çözüm başarısıyla öne çıkıyor. Çözümlerde en sık ürünün yeniden gönderilmesi (%62,5) ve ücret iadesi (%25) yöntemleri izleniyor. Kullanıcılar şikayetlerinde ise ağırlıkla siparişlerin kargoya verilmediğini ve iletişim kanallarına ulaşılamadığını bildiriyor.

%35
Yanıt Oranı (7/20)
77/100
Çözüm Başarısı
10Çözülen Şikayet
39saOrtalama Yanıt Süresi

Marka Nasıl Çözüm Sundu?

  • Ürün-gönderi teslim/sevk edildi%62,5
  • Para-ücret iade edildi%25

Müşteri Teşekkürleri

  • Büşra

    Ürünüm dün teslim edildi teşekkürler

  • Oğuz

    Teşekkürler fatma hanım ilgilendi

  • Kenan

    Sorunum WhatsApp tan iletişimle hızlı bir şekilde çözüme kavuştu. Teşekkür ediyorum.


En Sık Karşılaşılan Şikayet Konuları

Sipariş ve Teslimat Süreçlerindeki Aksaklıklar

  • Kargoya verilmeyen siparişler: 6 şikayette ürünlerin 'hazırlanıyor' aşamasında kaldığı ve taahhüt edilen 2 iş günü süresinin aşıldığı belirtiliyor.

İletişim ve Destek Kanallarındaki Sorunlar

  • Yanıtsız bırakılan şikayetler: 3 şikayette e-postaların yanıtsız kaldığı ve farklı marka ürün gönderimi sonrası dönüş alınmadığı ifade ediliyor.
  • Sürecin belirsiz bırakılması: 3 şikayette 'tedarik sağlanınca gönderilecek' denilerek veya 'aynı gün teslimat' sözü verilerek beklendiği aktarılıyor.
  • Destek hatlarına erişim sorunu: 2 şikayette 444'lü telefon hattının açılmadığı ve müşteri hizmetlerine ulaşılamadığı bildiriliyor.

Ürün ve Marka Uyuşmazlıkları

  • Yanlış ürün gönderimi: 2 şikayette fatura ile farklı marka veya farklı ayarda külçe gümüş ürünler gönderildiği belirtiliyor.
Siz de benzer sorunlar yaşadıysanız

Bu rapor, güncel şikayetler esas alınarak 10 Eylül 2026 tarihinde hazırlanmıştır.

Şikayetler

56 şikayet
Sonuçlarda ara...
Çözüldü

"Şikayetimin ardından Rima Gold ekibi benimle hızlı bir şekilde iletişime geçti. Sorunu dikkate alarak ürünün değişiminin yapılacağını belirttiler. Sürece gösterdikleri ilgi ve hızlı geri dönüşleri için teşekkür ederim. Umarım değişim süreci de aynı şekilde sorunsuz tamamlanır. Bu yaklaşım, müşteri memnuniyetine önem verdiklerini göstermesi açısından memnuniyet verici oldu."

Hüseyin şikayetini yayından kaldırdı
Çözüldü
3

"Teşekkürler fatma hanım ilgilendi"

Oğuz şikayetini yayından kaldırdı
Çözüldü
39

"Sorunum WhatsApp tan iletişimle hızlı bir şekilde çözüme kavuştu. Teşekkür ediyorum."

Kenan şikayetini yayından kaldırdı

842,61 TL’lik Altın Siparişimin İadesi Gerçekleşmedi

2.672

13.04.2026 tarihinde Rima Gold internet sitesinden 5 gram külçe altın için 842,61 TL tutarında, kredi kartıyla ödeme yap...

Rima Gold Şubesindeki Personelin Saygısız Ve Kırıcı Davranışı

4.440

İnternet üzerinden Rima Gold firmasından 1 milyon üzerinde altın alımı yaptım hatta 500bin lik başka alım daha yapacaktı...

Rimagold'dan Yanlış Marka Ve Ayarda Gümüş Gönderimi, Cevapsız İletişim

3.341

26.02.2026 tarihinde Rimagold internet sitesi üzerinden Nadir Gold marka, 999.9 ayar olacak şekilde bir adet 500 gram ve...

Teslimat Gecikmesi Ve Yanıltıcı Bilgilendirme Üzerine Şikayet

4.698

22.12.2025 tarihinde Rima Gold internet sitesinden 500 gram gümüş külçe siparişi verdim. Değerli maden satışında bulunul...

500 Gram Gümüş Siparişinde Teslim Edilmemesi Ve Fiyat Değişikliği

4.460

Rimagold firmasının kendi web siteleri üzerinden 23.12.2025 tarihinde 500 gram gümüş için r-251223094047-1666 numaralı s...

Çözüldü

Rima Gold'dan Altın Bilezik Siparişimin Kargo Gecikmesi Ve Müşteri Hizmeti Yanıtsızlığı

4.988

"Ürünüm dün teslim edildi teşekkürler"

Rima Gold internet sitesinden 22 ayar altın ikili Burma bilezik siparişimi ...

Kayıtlı Üyelik Giriş Sorunu Ve Şifre Sıfırlama Talebi

31 Aralık 2025 17:213.452

Rimagold’un internet sitesi üzerinden üyelik kaydımı oluşturmama rağmen sisteme giriş yapamıyorum. Kayıt olurken tarafım...

Çözüldü

Siparişim Kargoya Verilmedi Ve Bilgilendirme Almadım

27 Aralık 2025 16:294.426

"Geç de olsa ulaştı"

23.12.2025 tarihinde Rima Gold’un kendi internet sitesinden bir ürün sipari...

Rima Gold Çağrı Merkezi Bilgisizliği Teslimat Ve Güven Sorununa Yol Açıyor

20 Aralık 2025 14:014.009

19.12.2025 tarihinde saat 16.30 civarında Rima Gold internet sitesi üzerinden gümüş külçe siparişi verdim. Teslimat yeri...

Çözüldü
17 Kasım 2025 20:1231
Murat şikayetini yayından kaldırdı
Çözüldü
3 Kasım 2025 12:17

"Teşekkür ederim"

Esranur şikayetini yayından kaldırdı
Çözüldü
15 Ekim 2025 19:1642

"Teşekkürler"

Osman şikayetini yayından kaldırdı

Siparişimde Yanlış Marka Gümüş Külçe Gönderildi, Güvenim Sarsıldı

14 Ekim 2025 03:135.092

9 Ekim'de Rimagold internet sitesinden 2 adet Has marka 50 gramlık gümüş külçe siparişi verdim. 13 Ekim'de ürünler elime...

Çözüldü
2 Ekim 2025 12:5845
Nurgül şikayetini yayından kaldırdı
Çözüldü
7 Ağustos 2025 12:4628

"Merhaba Rima Gold yetkilisi hanım efendi. Tarafıma geri dönüş sağladı. Teşekkür ediyorum. Kargomun bugün en geç yarın yola çıkacağı söylendi. Bekleme de kalacağım. Teşekkürler."

Musa şikayetini yayından kaldırdı
Çözüldü
6 Ağustos 2025 14:047

"Nihayetinde ürün kargolandı. Teşekkürler."

Fa Kara şikayetini yayından kaldırdı
Çözüldü
30 Temmuz 2025 12:5920
Fatih şikayetini yayından kaldırdı
Çözüldü

Söz Verilen Kargo Süresi Neden Uygulanmıyor?

29 Temmuz 2025 19:576.982

"Her şey için çok teşekkür ediyorum"

Cuma günü vermiş olduğum ürün hâlâ Rima Gold A.Ş. tarafından kargoya verilm...

İletişim