Mehmet sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Mehmet
23 Temmuz 2024 11:56
1.763

Şikayetçi Olmayan Kullanıcıların Değerlendirmesi
| Derinlik | 600 mm |
| Kapasite | 12 Kişi |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Ön Yıkama | |
| Ses Seviyesi | 54 dB |
| Su Tüketimi | 12 lt |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Tuz Göstergesi | |
| Enerji Sınıfı | 1.02 kWh |
| Program Sayısı | 4 program |
| Yıkama Erteleme | |
| Cam&Bardak Koruma | |
| Yarım Yük Yıkama | |
| Kurutma Performansı | A |
| Yıkama Performansı | A |
| Çatal Bıçak Sepeti | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A+ |
| Parlatıcı Göstergesi | |
| Ayarlanabilir Üst Sepet | |
| 3. Sepet (Çatal/Bıçak) | |