Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
21.728Şikayet
3,5
Şikayet Yaz

Papara Havale

2.222 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
3,5
  • Çözülen
  • Videolu

Papara İle Yaptığımız Hataların Telafisi Yok

profile
Erdi
19 saat önce
-

2331275188 işlem numaralı havale işlemimi 1 numarayı yanlış girmem sonucu param başka bir hesaba gitti ve bunu birkaç dakika içinde fark edip Papara destek birimine ilettim. Sonuç olarak '' iki kişinin arasındaki işleme karışmıyoruz, kişi parayı kullanmış olabilir'' şeklinde geri dönüş aldım.

Papara Hesap Onaylama Sorunu

profile
Doğukan
1 gün önce
-

Papara hesabımı açtıktan sonra havale ve EFT gibi işlemleri yapabilmem için hesabımı doğrulamam gerektiğiyle ilgili bir uyarı mesajı aldım. 'hesabını onayla' kısmına t. C. Kimlik numaramı ve doğum tarihimi yazdıktan sonra 'devam et' butonuna bastığım zaman, 'hesabın onaylanırken bir sorun oluştu. Lü...

Papara Hesap Onaylama Sorunu

Papara Hesap Onaylama Sorunu Ve Veri Güvenliği

profile
Seyfullah
2 gün önce
558

Papara hesabımı açtıktan sonra havale ve EFT gibi işlemleri yapabilmem için hesabımı doğrulamam gerektiğiyle ilgili bir uyarı mesajı aldım. 'Hesabını Onayla' kısmına t. C. Kimlik numaramı ve doğum tarihimi yazdıktan sonra 'Devam Et' butonuna bastığım zaman, 'Hesabın onaylanırken bir sorun oluştu. Lü...

Papara Hesap Onaylama Sorunu Ve Veri Güvenliği

Papara Bankası Havale Sıkıntısı

profile
Ömertaha
1 hafta önce
259

1937715793 numaralı Papara hesabıma Kuveyt Türk hesabından 115 TL havale yaptım fakat elime para ulaşmadı. Neredeyse yarım saattir bekliyorum. Bu konu hakkında bana yardımcı olabilir misiniz? Daha ne kadar bekleyeceğim ya da en kısa zamanda çözülmesi dileğiyle.

1

Papara Hesaba Bloke Koyma Ve Geri Dönüş Yapılmaması

profile
Serhat
2 hafta önce
203

1023195021 numaralı hesabımdan 25.11.2023 tarihinde arkadaşıma saat 12:46'da 550 TL havale yaptım. Açıklama kısmına karşımda oturan arkadaşıma esprili bir ifade yazdım. Daha sonra hesabıma bloke konuldu. Yaptığımdan dolayı durumun anlaşılır olduğunu kabul ediyorum; ancak, destek ekibinin istediği ev...

Papara Para İadesi Almak

profile
Cumali
2 hafta önce
99

Papara hesabı açtım, onay kodu istiyor. İçinde nakit param var, alamıyorum. Başka hesaba havale yapıyorum, gene olmuyor. Beş tane farklı bankaya havale yaptım, gene olmadı. Müşteri hizmetlerini aradım, 'o parayı sadece alışverişte kullanabilirsiniz' dedi. Alışverişte bile kullanamıyorum.

Papara'ma Yapılan Havale Gelmedi

profile
Mustafa
2 hafta önce
352

Papara kullanıcısıyım ve kartıma havale yapıldı ama Papara'ma para ulaşmadı. Bugün saat 9.45 te Akbank'dan Papara'ma havale yapıldı. Para hala elime geçmedi. Karşı taraf açıklama kısmına Papara numarası yazmadı. Sorunun ne olduğunu bilmiyorum ve en kısa sürede çözülmesini talep ediyorum.

Papara IBAN'ımı Öğrenememek Ve Kullanamamak

profile
Meritsa
3 hafta önce
318

Papara kartımı satış noktasından aldım ve tanımladım. Ancak IBAN 'im hala tam gözükmüyor ve gözükmesi için kartın tanımlanması gerektiği söyleniyor. Tekrar tanımlama yaptığımda ise 'Kartınız açık ama aktif hale getirilmeye uygun değildir' deniyor. Müşteri hizmetlerini aradım ama kimse cevap vermedi....

Papara Card Veli Onayı

profile
Gülmina
3 hafta önce
122

Papara kartı alıp hesaba tanımladım ancak kullanamıyorum. Edu kartı aktif edemiyorum. Havale yapamıyorum, ne yapmam gerekiyor? Kartım veli onayı bekliyor ancak annemin t. C.'sini yazmıştım, babamın hesabına yapmaya çalışıyorum. T. C. Kısmını değiştiremiyorum. Nasıl değiştirebilirim?

Papara'nın Sorumsuzluğu

profile
Ercan
3 hafta önce
599

Papara hesabım, benim bilgim olmadan kapatıldı ve içindeki bakiyeme rağmen geri dönüş yapılmıyor. Böyle bir rezalet görmedim. Ticaret yapıyorum ve hesabıma havale geliyor. Sürekli havale ücreti alıyorsunuz; bu nasıl bir iş? Üstelik bakiyem de az değil.

Papara Hesaba Geçmeyen Para

profile
Derin
3 hafta önce
252

Papara hesabıma VakıfBank hesabımdan yüklü bir havale yaptım. Aylık limiti aşıyormuşum para hesabıma geçmedi. O zaman paramı hemen iade etsinler saniyelik işlem. Millete de uyarı sistemi koysunlar. Kendi paramı kullanmak için beklemek zorunda kalıyorum.

Papara'ya Havale Gelmedi

profile
Yakup
3 hafta önce
337

Başka bir bankadan Papara'ya havale yaptım ama hala gelmedi; üç saat geçti. Acil olarak o paraya ihtiyacım var fakat Papara yüzünden kullanamıyorum. Buradan yetkililere sesleniyorum, lütfen sorunu çözün. Papara numaramı aşağıya bırakıyorum.

1

Papara Hesap Kullanılmıyor İlgili Kimse Yok

profile
Mustafa
3 hafta önce
97

Papara uygulamasını çok uzun süredir aktif olarak kullanıyorum. Arkadaşlara havale yaparken işlem ücreti almaması en büyük nedenlerimden biri. Ancak sabah saatlerinden beri hiçbir işleme izin verilmiyor. Sabah e-posta göndermeme rağmen bu saat olmuş hala dönüş yapılmadı. Müşteri hizmetlerini arıyoru...

Papara Hesap Kullanılmıyor İlgili Kimse Yok

Papara Havale/EFT Para Hesabıma Gelmedi

profile
Celal
3 hafta önce
223

Başkasının Garanti BBVA kartından kendi Papara hesabıma para gönderdim. Havale/EFT yaptım fakat para gelmedi. Açıklamaya Papara numaramı yazmayı unuttum çünkü ilk defa gönderiyordum. Para iade edilir mi ya da hesabıma geçer mi? İlk defa Papara kullandım ve ilk denememde param gitmiş oldu.

Papara Havale Sorunları Param Ulaşmadı

profile
Furkan
3 hafta önce
276

VakıfBank mobil uygulamasında Papara VakıfBank IBAN'ına 339,32 kuruş para yolladım, aradan neredeyse bir buçuk saat geçti. Hesabına para ulaşmadı. Ne para benim hesabımda ne de onun hesabında. Mağdurum, param nerede? Papara, bu konuyu göz önünde bulundurmanızı rica eder, kolaylıklar dilerim.

Papara'ya Başka Bankadan Attığım Para Gelmedi

profile
Akay
4 hafta önce
540

Papara'ya Ziraat Bankası'ndan havale EFT yaptım, fakat gelmedi. Normalde 2 3 dakika içerisinde gelmesi gerekirken 1 gündür gelmedi. Daha önce böyle bir sorun yaşamadım. Papara'ya olan güvenim sarsıldı lütfen sorunun çözülmesine yardımcı olunmasını arz ederim.

Papara Hesaba Geçmeyen Havale

profile
Mert
08 Kasım
117

Papara hesabıma başkasına ait banka hesabından para transferi yapıldı. 04.11.2023 tarihinde 4 gün geçmesine rağmen para henüz Papara hesabına yatmadı. Papara müşteri hizmetlerini arıyorum, ulaşamıyoruz. Banka ile parayı gönderen konuşuyorum, bizden para çıkışı yapıldı diyor. Papara tarafında bir muh...

Papara Yapı Kredi Havale Sorunu

profile
Akın
07 Kasım
269

Papara hesabından arkadaşımın Yapı Kredi banka hesabına 500 TL fast havale gerçekleştirdim fakat 10 saat geçmesine rağmen para karşı tarafa ve benim hesabıma hala gelmedi. Teknik bir sorun varsa paranın tekrar Papara hesabıma gelmesini talep ediyorum.

Papara Müşteri Temsilcisine Bağlanılmıyor

profile
Cahit
07 Kasım
237

Papara ile yurt dışı bankaya 400 euro havale gerçekleştirdim fakat karşı taraf paranın ödenmediğini söylüyor. Bu işlemi sormak için Papara müşteri hizmetlerini aradım fakat dakikalarca beklememe rağmen canlı bağlantı sağlanmıyor. En kısa sürede bu kart kullanımını bırakacağım.

profile
Emin
6 gün önce
78
Emin Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Papara 7 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör