Burak sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Monster Ses Gelmiyor, Kontrol Merkezi Çalışmıyor

Burak
03 Mart 2024 11:16
3.832

26.12.2023 tarihinde Monster Notebook sitesinden satın almış olduğum Tulpar T5 V23.2.2 15,6" Oyun Bilgisayarı 28.12.2023 tarihinde elime ulaştı. Cihazı tamamen şarj edip Windows kurulumunu gerçekleştirdim ki bu süreçte cihaz şarjdan çıkartılmadı. Ertesi gün cihazı açtığımda şarjı 33 olarak gözüküyor...
30 Eylül 2023 tarihinde tarafıma ulaşan Monster Tulpar T5 V23.2.2 model bilgisayar, ilk hafta kullanımda masaüstünde arka planda program çalıştırmazken işlemci sıcaklıklarının 100 derecelere ulaşması ve yük altında olmamama rağmen mavi ekran hatası alınması şikayetleriyle teknik servise verildi. Tek...
| HDMI | |
| USB 3.x | |
| Bluetooth | |
| Genişlik | 359.5 mm |
| Ağırlık | 2.05 kg |
| Kalınlık | 23.9 mm |
| Panel Tipi | LED (IPS) |
| USB Type-C | |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Ekran Boyutu | 15.6 inç |
| Kart Okuyucu | |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) | |
| İşlemci Önbellek | 24 MB |
| Dahili Grafik Modeli | 12.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| İşlemci Çekirdeği | 10 adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 512 GB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 1.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.70 GHz |