Burak sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Monster Laptop Kronik SSD Yanma Sorunu!

Burak
17 Şubat 2024 13:56
3.297

Monster Bilgisayar 19.03.2020 tarihinde Abra A5 V15.3.2 15.6 model bilgisayar aldım. 13 yaşındaki kızımın, pandemiden dolayı uzaktan eğitime geçilecek olması nedeniyle derslerde herhangi bir sorun yaşamaması açısından olumlu duyumlar aldığımız bu marka bilgisayarı tercih ettik. Oyun oynamaya yönelik...
| Bluetooth | 1 |
| Genişlik | 361 mm |
| Ağırlık | 2.20 kg |
| Kalınlık | 24.9 mm |
| USB Type-C | 1 |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| Kart Okuyucu | 1 |
| İşlemci Serisi | Intel Core i5 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) | 1 |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Dahili Grafik Modeli | 11.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| İşlemci Çekirdeği | 6 Adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 500 GB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2021 2.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | 1 |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.50 GHz |