Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Kelebek Mobilya Kelebek Martha Daybed Kapanıp Açılmıyor

Serap
13 Mayıs 14:23
434

Kelebek Mobilya'dan Ocak sonu sipariş verdiğim ve 29.03.2024 teslim aldığım “Martha daybed karyola” yı kullanamıyorum. Kızım yatakta aldığımızdan beri en fazla 10 kere yattı çünkü açıp kapatırken takıldığı için latalar çıkıyordu. Hatta açarken yatak komple açılıp gidiyor. Geri kapatmak istediğimde orta kısım çöktüğü için kapanmıyor. Teknik servis geldi kontrol etti. Kurulum hatalı diye düzeltme yaptı. Daha sonra kalın profil ve yeni latalar gerekli dedi sipariş verdi ama asla o şekilde düzelmeyecektir. Kalın profil ile yatağı açtığımızda kot farkı olacak. 2 metre uzunluktaki kalın profil yine ortası çökecektir. Bunu bilmek için mühendis olmaya gerek yok. Her şey ortada görünüyor ve fabrika değişim iade yapamazmış. Ayrıca yatağı açarken komple çıkıp geliyor. Ve sabitlenen latalar da vida çıkıntıları açıp kapatma çalışma esnasında tehlike arz ediyor. Arkasında duramayacağınız ürünün satışını yapmayın. Başka markanın muadilini yaparken, kullanılan sisteme bakın ona göre yapın. 1 buçuk aydır doğru dürüst kullanamadığım bir yatak ve müşteri temsilcilerine sorun anlatmakla uğraşıyorum. Acil çözüm rica ediyorum. Yaşattığınız mağduriyetin giderilmesini talep ediyorum.

Kelebek Mobilya Kelebek Martha Daybed Kapanıp Açılmıyor
Kelebek Mobilya Kelebek Martha Daybed Kapanıp Açılmıyor
Kelebek Mobilya Kelebek Martha Daybed Kapanıp Açılmıyor
13 Mayıs 14:30 (Şikayetten 7 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Talebinizle ilgili olarak çözüm ekibimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Her türlü bilgi talep ve önerileriniz için müşteri iletişim merkezimize ait 0850 800 34 87 numaralı hattımızdan bizi arayabilir ve adresimize mail atabilirsiniz. Saygılarımızla,

Serap
15 Mayıs 10:40

Şu ana kadar kimse iletişime geçmedi. Parça siparişi verildi diye bekletmekten başka bir şey yapılmıyor. Ayıplı ürününüzü geri iade almanızı, size ürün gelmeden 2 ay önce ödeme yaptığım paranın da acilen iadesini talep ediyorum. Hatta yaşadığım sorunların da telafisini.

Serap
03 Haziran 12:42

Asla ama asla Kelebek Mobilya'dan ürün almayın. 2 aydır kullanamadığımız ürün için bekliyoruz. Yatak öyle boş boş duruyor ve sürekli oyalıyorlar.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

Kelebek Mobilya Forum Bornova Mağazası İlgisizliği Ve Teslimat Sorunu

Gülsev
29 Mayıs 15:16
387
1

Kelebek Mobilya, Ürünlerimizi Teslim Etmiyor.

Almila
19 Mayıs 20:31
441
1

Kelebek Mobilya Ürün Teslimat Sorunu

Arzu
04 Nisan 16:52
256
Benzer Şikayet Yaz