Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Kablo Net Arızası

profile
29 Mayıs
668

TÜRKSAT kablonun 1042077691 numaralı uzun dönemdir abonesiyim. Hayatım boyunca hiç bu kadar pişmanlık yaşadığım bir abonelik görmedim. Ha düzelir diye diye 10 yıl geçmiş ama TÜRKSAT'ta bir şey değişmemiş ayda en az bir kez internet yok TV yayını yok modem online olmuyor. Arıza kaydı bırakıyorsun muhatap yok.

Kablo Net Arızası
Kablo Net Logo
29 Mayıs 11:18
Kablo Net Logo
29 Mayıs 11:19

Sayın Abonemiz; Bölgenizde genel arıza olduğu belirlenmiş olup konuyla ilgili çalışmalar sürdürülmektedir. En kısa süre içerisinde arızanız giderilecektir. Saygılarımızla.

Kablo Net Logo
30 Mayıs 12:55
Kablo Net Logo
31 Mayıs 12:39

Sayın Abonemiz, Yaşamış olduğunuz sorunla ilgili, hattınızda sinyal sorunu olduğu belirlenmiş olup arızanız şebeke ekiplerine sevk edilmiştir. Ekipler tarafından en kısa sürede sinyal sorununuz giderilecektir. Saygılarımızla.

Benzer Şikayetler

Kablo Net 2 Gündür Sözde Fiber Optik Kablo Hasarı Sebebiyle İnternet Kesintisi

profile
2 gün önce
463

1082019000 müşteri numarasıyla Evde TÜRKSAT Kablo Net kullanmaktayız. En son 21 Eylül 2023 saat 09:30'da internet gitti, şu an 22 Eylül saat 13:50 oldu ve 27 saat oldu. Çözüm yok, defalarca arıza kaydı bıraktık. Halen çözüm yok. Onarıldı diye mesaj geliyor internet hala yok. Müşteri hizmetleri ile g...

1 Destek
1 Yorum

Kablo Net Hizmet Ve Gerçek Çözüm

profile
2 gün önce
269

TÜRKSAT Kablo Net beş gündür. İnternet kullanamıyorum. Arıza için gelen kişi ev içi problem yok dış kablolar da sorun var. Dedi fakat sorun çözülmedi. Dış arızaya bakan ekiple görüşmek için müşteri hizmetlerini aradım. Bir yönlendirme yapılmadı. Acil dış kablolara bakan ekibe haber verilsin.

5
Çözüldü

Kablo Net Üyelik Ve İptal

profile
4 gün önce
607
"Müşteri hizmetlerinden Abdurrahman bey aradı. Sorunumu hızlıca çözdü. Yaşadığım kötü deneyimden ötürü üzgün olduklarını belirtti. Kendisine ve TÜRKSAT Kablo Net'e çok teşekkür ediyorum. Benimle ilgilendiler. Talebimi yerine getirdiler. Üyeliğim iptal edildi ve herhangi bir bir ücret yansımadı."

Kablo Net İnternetindeki Arıza Ve İlgisizlik

profile
1 hafta önce
477

Kablo Net interneti kullanmaktayım. 3 gündür internette arıza yaşıyorum. İnternetim yok. Arıza kaydı oluşturdum müşteri hizmetlerinden 2 ya da 3 defa. Ekipleri yönlendiriyoruz demelerine rağmen gelen giden olmadığı gibi arıza kayıtlarımı arıza giderildi diyerek kapatmışlar. TÜRKSAT Kablo Net çok ilg...

Kablo Net İnternetindeki Arıza Ve İlgisizlik
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Kablo Net Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa
Benzer Şikayet Yaz