Huawei 16s Ekranında Kendiliğinden Ayrılma Sorunu

2022 veya 2023 yıllarında İstanbul’dan satın aldığım Huawei 16s model cihazımı şu anda Sinop’ta kullanıyorum. Cihazdan genel olarak çok memnunum; ancak yaklaşık bir hafta önce ekranın her iki yan tarafında ayrılma olduğunu fark ettim. İlk ayrıldığında bastırınca yapıştı, fakat 3-4 gün sonra tekrar a...
Huawei Şarj Cihazı Arızası İçin Satış Sonrası Eksik Destek

07.05.2024 tarihinde aldığımız Huawei Matebook 16s Windows 11 i9'un şarj cihazı, prize takılıyken şarj etmemeye başladığını fark etmem üzerine, firmaya talepte bulunduk. Servis sadece şarj aletini değil, bilgisayarı da onlara vermemi ve 1 haftaya yakın bir süre test edeceklerini bildirdi. Bilgisayar...
Huawei Matebook 16s Ve Ekran Kapağı Sorunu
07.11.2023 tarihinde Huawei marka, Matebook 16s 2023 model ürünü teslim aldım. Üstelik neredeyse 40 bin tl gibi bir rakamla... Kullanmak için ekran kapağını kaldırmam ile birlikte çatırtı şeklinde ses gelmeye başladı. Bu durumda, her normal zekalı insan gibi kapağı kapatıp tekrar açarak sesin kaynağ...
Huawei Laptop Adaptör Temini

Şubat 2023 de satın almış olduğum Huawei Matebook 16S 2022 model cihazımın laptop adaptörünün güç kablosu arızalandı, temin için çağrı merkezini aradım talep oluşturduk dediler fakat dönmediler, 1 haftada 3 kez aradım, servise soruyorum parça yok demekte, ne zaman gelir diye sorduğumuzda sipariş çık...
Huawei Matebook 16s, Kusurlu Ürün

Bilgisayarı 2023 Kasım ayında aldım. Bir ay geçmeden görüntüyle ilgili problem yaşamaya başladım. Prime Video, Netflix, BluTV gibi dijital platformlarda dizi veya film izlerken her 5 dakikada bir görüntüde kesilme yaşanmaya başladı. Kanıt oluşturması ve daha iyi anlaşılması için yaşadığım bu kesilme...
Huawei Kampanya İle Maddi Kayıp

Huawei Matebook 16s, yaklaşık 1 ay önce aldım. 1 ay sonra baktığımda çok daha iyi bir kampanyanın olduğunu, yanında tablet, mouse gibi hediyelerin olduğunu ve hatta uzatılmış garantinin bile bedava olduğunu gördüm. Ben bu konuda inanılmaz mağdur oldum, çünkü ürün pahalanması olur diye erken alırke...
Huawei Matebook 16S Kullanmadığım Cihaza Verdiğim 36bin Tl

Huawei şirketinden sitesi üzerinden kampanya dahilinde Matebook 16s cihazı sipariş ettim, sipariş tarihim 11.08.2023. Daha sonra kargo süreciyle birlikte cihazın bana teslim edilmesiyle ayın 14'ünde cihazı teslim aldım. 10 günlük kullanım sonunda cihaz mavi ekran problemi vererek otomatik olarak ken...
Huawei Matebook 16s Model Mağduriyeti

Huawei'den aldığımız Matebook 16s model notebook cihazı reklamlarında belirtilen hediyeleriyle beraber geldi. Ancak kurumsal fatura talep ettiğimizde ve toplu alım yapmak istediğimizde sorunlar yaşadık. Fatura düzenlemeleri bakkal usulü yapıldı ve promosyon ürünlerinin gerçek bedelleri üzerinden fiy...
Huawei Matebook 16s Klavye Tuşları Yerinden Çıkıyor!

10 gün önce maddi anlamda şartları zorlayarak aldığım Matebook 16s laptopumun CTRL tuşu yerinden çıktı ve yerine oturmuyor. Neyse can sıkıcı olmasına rağmen basit bir problem dedim ve muhtemelen 1-2 saat içinde tamir edip verirler diyerek 40km yol giderek canpark AVM servise götürdüm. Bunun için ser...
Huawei Açıp Kapatırken Oluşan Ekran Çatlağı.
2022 Kasım ayı içerisinde satın almış olduğum Huawei Matebook 16s model Notebook maalesef benim hiçbir hatam olmamasına rağmen ekranı içten çatlamış ve bu nedenle sürekli olarak fare o noktaya gitmektedir. Bu sorunda cihazın kullanımını sıfıra düşürmektedir. Muhtemelen sadece ekranı açıp kapatırken ...
Huawei Matebook 16s Hatalı Ürün

Merhaba, Huawei Matebook 16s i9 modeli sıfır laptop aldım. İnternet sitesi üzerinden ürünü alalı 1 haftaya yakın oldu ve yeni gördüğüm bir hatası mevcut. Ürünün power tuşunun sol üst kenarında kasanın solunda ufak bir eziği mevcut. Böyle bir ürünü müşteriye göndermek kabul edilemez bir hata. Gereğin...
Huawei Kategorileri
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Bluetooth | 1 |
| Genişlik | 351 mm |
| Ağırlık | 1.99 kg |
| Kalınlık | 17.8 mm |
| USB Type-C | 1 |
| Bellek (RAM) | 16 GB |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Parmak İzi Okuyucu | 1 |
| İşlemci Önbellek | 24 MB |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics Eligible |
| İşlemci Çekirdeği | 14 Adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 1 TB |
| Ekran Çözünürlüğü | 2520 x 1680 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 1.Çeyrek |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.70 GHz |






