Ürünüm 10 gündür gelecek diye kandırılıyorum ama bir mesaj geliyor ürününüz iptal diye ve iptal etmediğim halde nasıl iptal olabiliyor, ödemeyi de aldınız parada yok ortada. Nasıl olacak bu iş böyle.

1 g

Üyelik oluşturmadan sipariş verdim. Ve sipariş 1 aydır gelmedi, siparişi iptal etmek istiyorum müşteri hizmetlerini arıyorum ve sürekli mesai saatleri dışındadır deniyor. Sabah 10'da bile arasam mesai saatleri …

2 g

Hani nerde mail? Daha önce şikayet yazdım. Diğer şikayetimin altına yazılmış cevap. Maille bilgilendirildi diye. Hani nerde mail? Bilerek göndermiyorsunuz ürünümü ya. Aylar oldu. Sırf buraya şikayet ediyorum sizi diye. Bu kadar zamanda o aldığım yemek takımından milyonl…

3 g

Evidea'dan 3 ürün sipariş ettim paramı kesti. Sipariş numarası yok siparişim gözükmüyor arıyorum ulaşamıyorum.

3 g

Ürünü teslim etmediniz anladık ancak paramı vermemeniz kötü. Güvenilir kimse kalmamış arkadaş! Teslim edemediğiniz ürünlerin ödemelerini geri ödeyin. Üyelik iptali bile yapmıyorlar, bir defa bulaşan yanıyor. Yüzlerce şikayet bulabilirsiniz.

3 g

Evidea.com adresinden 10.04.2018 tarihinde duvar kağıdı siparişi vermiştim. Yaklaşık 1 ayın sonunda yanlış bir ürün gönderildi. Gelen yanlış ürünün iadesinden sonra doğru ürün temini beklerken 15.06.2018 itibar…

4 g

[4429839] sipariş numaralı şifoniyerlerim 3 adet 3 aydır ses seda yok, karşımızda muhatap yok. Bu kadar ciddiyetsiz sorumsuz firma görmedim.

4 g

Kargo takip numarası SMS olarak telefona gelmedi siparişlerimi takip edemiyorum üye girişi yapmıştım Facebook'a bağlanarak giriş yapamıyorum hata veriyor.

4 g

20.05.2018 tarihinde Evidea.com'dan aldığım 835018958056 no.'lu siparişim hala gelmedi. Tedarik sorunu sebebiyle teslimatın 08.06.2018 tarihine ertelendiği söylendi ama hala ses seda yok.

4 g

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır. Süreç memnuniyetle sonuçlanmıştır.

4 g

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön