Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

Electrolux EOB7S31Z
Ürün Analizi
- Şikayetler
Electrolux Kategorileri
- Ankastre Set 21
- Blender 68
- Bulaşık Makinesi 285
- Buzdolabı 306
- Çamaşır Makinesi 603
- Davlumbaz 28
- Derin Dondurucu 5
- Dikey Süpürge 586
- Elektrikli Süpürge 306
- Fırın 67
- Filtre Kahve Makinesi 29
- Fritöz 51
- Hamur Yoğurma Makinesi 10
- Hava Temizleyici 13
- Kahve Makinesi 31
- Klima 31
- Kurutma Makinesi 441
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 147
- Mikrodalga 14
- Ocak 109
- Robot Süpürge 10
- Su Isıtıcı 6
- Şarap Soğutucu 4
- Ütü 6
Çok Karşılaştırılanlar
Electrolux EOB7S31Z
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Hacim | 70 lt |
| Izgara | Var |
| Derinlik | 567 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Yükseklik | 594 mm |
| Aydınlatma | |
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Zamanlayıcı | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 1.09 kWh/Çevrim |
| Fonksiyon Sayısı | 9 |
Marka Profili
Pro üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %99