Dream Servisi Şarjlı Süpürge Batarya Fiyatı Ve Garanti Sorunları

Dream yetkili 08507620100 tel no arıyorum z30. Ve r 20. Şarjlı dikey Süpürge almak istiyorum ve bu süpürgelerin batarya bittiğinde güncel satış fiyat...

Dream yetkili 08507620100 tel no arıyorum z30. Ve r 20. Şarjlı dikey Süpürge almak istiyorum ve bu süpürgelerin batarya bittiğinde güncel satış fiyat...

Nisan 2025’te Trendyol üzerinden satın aldığım Dream Bot L10S Plus robot süpürge, hiçbir düşme, darbe veya dış kırılma olmamasına rağmen yaklaşık dört ay sonra motor arızası verdi. Ürünü garanti kapsamında servise gönderdim ancak benden 4.500 TL servis ücreti ve ayrıca 1.400 TL kargo ücreti talep ed...

2022 yılında Trendyol.com üzerinden Dream l10 Plus marka model bir robot süpürge satın aldım. Cihazı düzenli olarak kullandım, yaklaşık 2 yıl sonra ön taraftaki tekerlek kırıldığı için garanti süresi dolduğundan ücretini ödeyerek İstanbul'da yetkili serviste değişimini yaptırdım. Bu yıl içinde süpü...

22.08.2025 tarihinde Trendyol üzerinden Dream marka L10s Plus model robot süpürge satın aldım (Trendyol fatura no: ear2025000052954). Ürünü Mardin, Artuklu adresimde kullanmaya başladım. İlk günden itibaren emiş gücünde ciddi bir problem vardı. Başta kullanım hatası olabileceğini düşündük, fakat her...
| Boy | 97 mm |
| Wi-Fi | |
| Derinlik | 350 mm |
| Genişlik | 350 mm |
| Zamanlama | |
| Ses Seviyesi | 72 dB |
| Mop Özelliği | Robot Süpürge+Mop |
| Çekiş Gücü | 7000 Pa |
| Otomatik Şarj | |
| Batarya Kapasitesi | 5200 mAh |
| Haritalama Özelliği | |
| Tek Şarjla Kullanım Süresi | 160 dk |