Bosch Çamaşır Makinesinde Garanti Sonrası Gürültülü Vurma Sesleri Ve Çözüm Talebi

Yaklaşık üç buçuk yıl önce tavsiye üzerine ve güvenerek Bosch marka bir çamaşır makinesi aldım. Garanti süresi bittikten birkaç ay sonra makine arıza ...

Yaklaşık üç buçuk yıl önce tavsiye üzerine ve güvenerek Bosch marka bir çamaşır makinesi aldım. Garanti süresi bittikten birkaç ay sonra makine arıza ...

Temmuz 2025’te satın aldığım ve garantisi devam eden Bosch WGA25202TR model çamaşır makinem, üç kez servis gelmesine rağmen hâlâ düzelmeyen bir arıza nedeniyle ciddi şekilde mağduriyet yaşatıyor. Makine özellikle belirli bir devir hızında yıkama yaparken ve sıkma esnasında yerinden oynayacak kadar h...
Bosch WGA25202TR model çamaşır makinesini 18.06.2024 tarihinde Bandırma Bosch bayisinden 44.000 TL’ye satın aldım. İlk kullanımdan itibaren makinede sıkma aşamasında bilye sesi şeklinde rahatsız edici bir ses oluşmaya başladı ve bu sorun yaklaşık 3 aydır devam ediyor. Bu süreçte iki kez yetkili ser...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 588 mm |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Sıkma Sesi | 72 dB |
| Motor Türü | EcoSilence Drive |
| Su Tüketimi | 50 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A |
| Su Kesik Emniyeti | |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 15 dakika |
| Kırışıklık Önleme | |