Bitexen ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Murat sonuçtan çok memnun

Bitexen Platformundan True Coin Kayboldu

857
Murat
Murat 24 Mart 16:37
Çözüldü

Bitexen True Coin Kayboldu Aynen benimde şikayetim bu Bitexen platformundan true almıştım. Coin ile ilgili satış işlemi veya aktarım işlemi yapmamış olmama rağmen bir anda hesaplarımdan kayboldu. Araştırdığımda coin Listesinde de ismi görünmüyor yardımcı olabilir misiniz lütfen? True coinin hesabıma iade edilmesini istiyorum.

Bitexen Logo
Bitexen24 Mart 16:57

Benzer Şikayetler

profile
105
2 hafta önce
profile
Hale'nin Teşekkür Mesajı
  • 2 hafta önce

“Özenle hemen geri dönüş yapıldı teşekkür ederim”

Bitexen Yanlış IBAN Sonrasında Hatalı İşlem

Merhabalar 13.05.2023 tarihinde Bitexen hesabımdan banka hesabıma para çekmek istedim fakat IBAN'ı yanlış girmişim. Hatalı işlemde kaldı, yardımcı ola...

profile
685
18 Nisan

Bitexen Para Çekme İşleminiz Engellenmiştir

Hesabımdaki 700 TL parayı çekmek istiyorum ama işleminiz engellenmiştir sorunu ile karşılaşıyorum. Kimlik doğrulama var e-posta doğrulama var telefon doğrulama var ama çekemiyorum parayı bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

profile
413
14 Nisan

Bitexen 300 TL'nin Hesapta Takılı Kalması

Bitexen hesabımda 318 TL param var ama parayı çekmeye çalışınca işleminiz engellenmiştir hatası veriyor. Bana yardımcı olunmasını istiyorum. Param 1 seneye yakındır hesabımda takılı kalmış durumda 20 Bitexen'e tekabül ediyor. Lütfen yardımcı olun.

profile
364
03 Nisan
profile
Ferhat'ın Teşekkür Mesajı
  • 04 Nisan 10:42

“Sorunumu hızlı nir şekilde çözdüler teşekkür ederim”

Bitexen Numara Değiştirme Sorunu

Merhaba, Bitexen hesabıma ait telefon numaramı bir sebepten dolayı iptal ettim ve yeni numara aldım. Hesabıma giriş yapmak için çift faktörlü doğrulam...

profile
639
26 Mart

Bitexen Paramı Çekemiyorum Param İçeride Kaldı

Kyc onayım falan hepsi tamamken para yatırımı ve işlemlerinin hepsini gerçekleştirdim fakat iş para çekimine geldiğinde işleminiz engellenmiştir lütfen destek ekibiyle konuşun diyor (neden böyle bir bir engele takıldım yardımcı olursanız sevinirim...)

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .