Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Aliexpress Kargo Takip Kodu

profile
Kübra
05 Aralık 2023
2.874

AliExpress'ten Türkiye'ye sipariş verdim. Kargomu AliExpress uygulamasından kontrol ettiğimde bulunduğum ilde görünüyor ancak hangi kargo şirketiyle geldiğini bilmiyorum. Kargo takip numarası hiçbir kargo şirketinde çıkmıyor, bu nedenle ürünüm teslim edilmiyor. Türkiye kargo takip koduna nasıl ulaşabilirim?

Benzer Şikayetler

Aliexpress Yanlışlıkla Onaya Bastım

profile
Yağmur
5 gün önce
1.650

1103420882112251 numaralı ürün için sipariş verdim. Kargoya verildikten sonra yanlışlıkla uygulamadan 'teslim aldım' onayı verdim. Ancak ürünümü teslim almadım. Lütfen yardımcı olur musunuz? Ürünlerin gönderim esnasını istiyorum. Kargoya verilmemiş, bu yüzden takip de yapamıyorum.

Aliexpress Ürünü Alamadım. Yanlışlıkta Aldım İşaretledim

profile
Zeynep
6 gün önce
1.223

1103375804729108 Numaralı ürünü sipariş verdim. Kargoya verildikten sonra yanlışlıkla uygulamadan teslim aldım onayı verdim. Ürünümü teslim almadım. Lütfen yardımcı olur musunuz. Ürünlerin gönderim esini istiyorum. Kargoya verilmemiş takip de yapamıyorum

Aliexpress'ten Alınan, Teslim Edilmeyen Gözlük

profile
Arzu
1 hafta önce
953

Ali expresten ağustos ayında sipariş verdiğim güneş gözlüğü tarafıma teslim edilmedi. Takip numarasıyla baktığımda gümrükte, gözükmekte, daha sonra alıcısı olduğum ilçeye geldiği yazmasına rağmen tarafıma teslim edilmedi. Buradan ilgili sipariş numarasını paylaşıyorum.

Aliexpress'ten Alınan, Teslim Edilmeyen Gözlük
Aliexpress'ten Alınan, Teslim Edilmeyen Gözlük
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Fatih
Fatih

Aslında şu an senin bulunduğun şehirde değil o Aliexpress'ten kaynaklı bir açık diyebilirim şu an kargon Türkiye'ye gelmiş birkaç gün sonra PTT sana mesaj atar kargon alınmıştır takip numarası şu diye

Benzer Şikayet Yaz