Türk Telekom Iptal Talebi Şikayetleri

(38 şikayet)
Türk Telekom

Defalarca bölge müdürlüğüne gittim iptal dilekçesi verdim. En son gittiğimde yine sistemde talebiniz bulunmuyor deniliyor. Yıllardır kullanmadığım iptal istediğim. Yüzlerce şikayette bulunduğum, kullanamadığım,…

20 s
Türk Telekom

MaxFun üyelik adı altında Türk Telekom hattımdan (054***5644) haftalık 17 TL aylık 68 TL para çekilmiştir. Paramın geri ödenmesini ve iptalini talep ediyorum.

31 Ekim
Türk Telekom

Türk Telekom'a internet için nakil başvurusunda bulunduk. Yaklaşık 15 gün olmasına rağmen nakil yapılmadı. En kısa zamanda gerçekleşmezse hat iptal talebinde bulunacağız.

27 Ekim
Türk Telekom

Bugün Facebook'ta gezerken Geveze servisi adı altında bir bağlantı tıkladım ve hattıma 30 TL'lik Geveze servisi üyeliği tanımlandı, paramın iade edilmesini ve üyeliğimin iptalini talep ediyorum.

09 Ekim
Türk Telekom

Türk Telekom müşteri hizmetlerine hat iptal talebi için başvurdum. 4 Ekim gecesi saat 01:30-02-15 arası yaptığım konuşmalarda "takım lideri" statüsünde olan A** ve A*** isimli şahışlardan, laubalilikleri dolayı…

04 Ekim
Türk Telekom

21 Eylül 2017'de yaptığım nakil işlemleri için 03 Ekim 2017 olmasına rağmen yapılmamıştır. Müşteri temsilcileri sürekli olarak başından savdılar. İşlemlerin hiçbirini tamamlamadılar. Hiçbir olumlu dönüş yapmadı…

03 Ekim
Türk Telekom

Bugün Facebook'ta gezerken Geveze servisi adı altında bir bağlantı tıkladım ve hattıma 30 TL'lik Geveze servisi üyeliği tanımlandı paramın iade edilmesini ve üyeliğimin iptalini talep ediyorum.

27 Eylül
Türk Telekom

İstanbul Nişantaşı'nda işletme sahibiyim bir aydır bekletiliyorum gelip sabit hattı bağlayamadılar, mağdurum ve iptal talebinde bulunacağım.

27 Eylül
Türk Telekom

V** kullanıcısıyım, hizmet alamıyorum devre numaramla bu binada V*** hizmet verebilir mi diye teyit etmek için Türk Telekom'u aradım daha önce de arayıp benzer bilgiyi almıştım. Bu sefer net teyit edip V***'dan…

25 Eylül
Türk Telekom

Türk Telekom'dan hiçbir onay vermememe, talepten haberim olmamasına karşın böyle bir kesinti yapıldı. Gerekli iadenin yapılmasını ve üyelik iptalini talep ediyorum.

22 Eylül

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön

Giriş Yap