
Visit
to read complaints and reviews, or file yours.
Halil sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Simfer Fırın Kapak Mekanizması Ve Servis Ücreti Sorunu
Halil
05 Mart 2025 11:28
3.064
Erol sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Simfer Fırın Kapağı Menteşe Sorunu

Erol
21 Ocak 2025 14:23
2.341
Nesibe sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Simfer Fırın Kapağı Sorunu: Acil Yardım Bekliyorum

Nesibe
17 Aralık 2024 18:40
3.347
Geberius sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Simfer Midi Fırın Kapağı Sorunuyla Başım Dertte
Geberius
15 Aralık 2024 13:24
3.301
Simfer 4552 midi fırınımın kapak yayı birden içine kaçtı. Kapak kapanmıyor aşağı düşüyor. Ne yapacağımı şaşırdım daha alalı bir iki sene oluyor. Firma...
Seçil sonucu yetersiz buldu
Simfer Mini Fırın Kapak Sorunu!

Seçil
05 Temmuz 2024 15:20
6.764
Simfer M4552 Turbo mini fırınımın kapağı kapanmıyor. Kapak durup dururken düştü. Kapağı tutan yaylar ve vidalar yok, sanırım içine kaçmış. Fırından çok memnunum, lütfen ürününüzün arkasında durun ve yardımcı olun. Fırın görsellerini ekliyorum.
Simfer Kategorileri
Çok Karşılaştırılanlar
Simfer 4552
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Hacim | 45 lt |
| Izgara | 1 |
| Işık | 1 |
| Derinlik | 470 mm |
| Genişlik | 590 mm |
| Yükseklik | 330 mm |
| Program Sayısı | 5 |
| Isıtma Kapasitesi | 1400 watt |
| Maksimum Zamanlama | 90 dk |
| Maksimum Sıcaklık | 220 derece |
Marka Profili
Pro üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %99





