Sedaş Saat Şikayetleri

(23 şikayet)
Sedaş

Şu an saat 21.30, bugün 15:30'dan bu yana elektrik yok. Ne zaman geleceği hakkında bilgi de verilmiyor. Yetkilileri göreve davet ediyorum. Bu saçmalığa bir son verilmeli.

4 g
Sedaş

Sürekli planlı bakım çalışması adı altında gündüz saat 5'e kadar elektriğimiz kesiliyor. Arıza olur kesersin anlarız her gün elektrik mi kesilir bakım yapılacak diye. Bu ne saçma bir durum.

16 Nisan
Sedaş

Faturaları zamanında yazmayarak millete ekrana yük yüklüyor. 1 ay oldu saat arızalı dediler, halen gelip değiştirecek.

16 Nisan
Sedaş

Sepaş aboneliğimi iptal ettirmek için başvuru yaptım fakat 48 saat içerisinde yapılması gereken iptal işlemi bir haftadır yapılmadı. Bununla ilgili bugün Sedaş yetkilisi olduğunu söyleyen bir bayan tarafından a…

03 Nisan
Sedaş

Gebze Sedaş'ın çalışmalarından bıktık usandık. Gebze Akse Mahallesi'nde yapılan 7 yıldır bulunan Anka Yapı'nın sürekli elektrikleri kesiliyor. Geçmiş dönemde her gün yaşanan kesinti şimdi Sedaş tarafından pazar…

02 Nisan
Sedaş

Kocaeli Çayırova bölgesinin elektrik dağıtıcısı Sedaş her ne ise bugün pazar sabah 08:30'dan bu saate kadar 15:22 henüz elektrik verilmedi. 6 aylık bebeğimize hava makinesi ile ilaç vermemiz gerekiyor lakin ele…

02 Nisan
Sedaş

186'ya ulaşamıyorum böyle bir hizmet olmaz. 1 saattir deniyorum ulaşamıyorum.

18 Mart
Sedaş

Sayaçlarımın son okunma tarihi 14 Aralık 2017 bu şikayeti yazdığım tarih ise 15 Mart 2018 ve elektrik sayaçlarım hala okunmamıştır. Toplam 9 saat var ve hiçbiri okunmamıştır.

15 Mart
Sedaş

Sedaş’a 3 saat önce bıraktığımız arızaya hala müdahale etmediler. Arıyoruz ekipler gelecek diyorlar başka bilgi vermiyorlar.

09 Mart
Sedaş

Eve gelip elektriği kesiyorlar aynı gün içinde faturayı ödememize rağmen tüm yetkililer 48 saat içinde gelecek açacaklar diyor fakat ertesi güne kadar hiç kimse gelip elektriği açmıyor.

28 Şubat

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön