Übeyitezgi sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Kurulum Randevusu Verilmiyor, Yetkili Servis Cevapsız

Übeyitezgi
06 Nisan 20:26
848
kurulum-randevusu-verilmiyor-yetkili-servis-cevapsiz-3.jpg

| Boy | 1862 mm |
| Renk | Inox |
| Derinlik | 745 mm |
| Şoklama | 1 |
| Genişlik | 795 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 4 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Gardırop Tipi |
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 535 lt |
| Gürültü Düzeyi | 40 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 190 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | F |