Samsung 18000 BTU Klima Dış Ünite Ses Sorunu!
Mehmet
06 Ağustos 2025 15:48
1.500
| Derinlik | 215 mm |
| Gaz Tipi | R410A |
| Genişlik | 1055 mm |
| Filtreleme | Yıkanabilir Ön Filtre |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Yükseklik | 299 mm |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Isıtma Kapasitesi | 20.473 BTU |
| Soğutma Kapasitesi | 17.061 BTU |
| Isıtma Verimliliği | A |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| Isıtma Güç Tüketimi | 1.75 kW |
| Soğutma Güç Tüketimi | 1.45 kW |