Cenk sonuçtan hiç memnun değil
Samsung Klima Arızası
Cenk
29 Kasım 2025 17:54
454
| Derinlik | 215 mm |
| Gaz Tipi | R410A |
| Genişlik | 1055 mm |
| Filtreleme | Yıkanabilir Ön Filtre |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Yükseklik | 299 mm |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Isıtma Kapasitesi | 11.942 BTU |
| Soğutma Kapasitesi | 11.942 BTU |
| Isıtma Verimliliği | A |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| İç Ünite Ses Gücü | 59 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 65 dB |
| Isıtma Güç Tüketimi | 1 kW |
| Soğutma Güç Tüketimi | 1.27 kW |