Samsung Cep Telefonu Arızası


Şikayetçi Olmayan Kullanıcıların Değerlendirmesi


Galaxy a60 model telefonumda yaklaşık 6 aydır İşCep uygulamasına giremiyorum. Uygulamayı açtığımda şifremi bile yazamadan ekran kararıyor ve uygulamayı kullanamıyorum. Daha önce böyle bir sorun hiç yoktu, herhangi bir ayar değişikliği yapmadığım halde bu problem ortaya çıktı. Bu süre içinde defalar...

Samsung a6 model telefonu yaklaşık 4 ay önce Tokat Turhal’daki Türk Telekom bayisinden, 12 taksitli olarak faturaya yansıtmalı şekilde satın aldım. Cihazın depolama alanı 128 GB ve bunun yalnızca yaklaşık yüzde 30’unu kullanmama rağmen, aldıktan yaklaşık 1 ay sonra donma sorunları yaşamaya başladım....

Haziran ayında Trendyol'dan Samsung marka bir cep telefonu aldım. Telefonun dokunmatiği sık sık donuyor, ara sıra da kapalıyken bilmediğim bir dilde saçma sapan şeyler söylüyordu. En sonunda geçtiğimiz ay ekranı karardı ara ara açılıyor bazen de açılmıyordu. Servise gönderdim servis yaklaşık 3000 li...

Samsung Galaxy A60 model Android telefonumda Royal Match oyununda 2 gündür ciddi bir problem yaşıyorum. Oyunda hiçbir takıma erişemiyorum ve kartlar bölümüm hiç açılmıyor. Uygulamayı silip tekrar yüklemeyi, internete bağlanmayı ve farklı çözüm yollarını denedim, ancak sorun devam ediyor. Oyun içi de...

Daha önceden Samsung a6 markalı telefonu kullanıyordum ve numara güncellemesi yaptım. Samsung account için giriş yapacaktım fakat eski numara kod gönderiyor. Bütün bilgilerim account hesabında ve ben Erişim sağlayamıyorum gereğinin yapılmasını önemle rica ediyorum.

Samsung Galaxy A6 telefonumdaki güvenli klasör uygulaması kendini kilitledi kaldır ya da uygulamadan çık seçenekleri var nasıl açabilirim lütfen sorunuma acilen cevap vermenizi talep ediyorum. İzinsiz yazılım yüklemesi sonucunda olduğunu söylüyor. Bu konu hakkında ne yapabilirim.

Samsung A6 telefonum bir anda hiçbir sorun olmamasına rağmen çalmamaya başladı. Daha sonra kapatıp açtım ama şifre istediler." Şifrenizde en az 1 harf olmak üzere en az 4 karakter bulunur"şeklinde bir yazı çıkıyor. Telefon şu an açılmıyor. Lütfen benimle iletişime geçin.

Samsung Galaxy A6 marka telefonum var. Dokunmatik sorunu var. Oyun oynarken başka bir yere tıklayınca dokunmatiği kesiyor. Joystick işlemiyor bu durumdan şikayetçiyim oyun oynayamıyorum rahatça joystick gitmesini düzeltmeniz için bekliyor olacağım teşekkürler
Samsung a6 telefon modelim. Bu aksam kendiliğinden telefonum kapandı, pin kodunu hatırlamıyorum yanlış girmeme rağmen telefon kilitlenmiyor PUK kodunu giremiyorum yardımcı olunmasını istiyorum tatilde zor durumda kaldım... 0507*************481686... Bu 2 numaradan ulaşabilirsiniz bana... Teşekkürler

Samsung şarj cihazım garanti kapsamında şarj etmeyince yetkili servise bildirdim. Servis kurye ile merkeze göndermemi istedi gönderdim. Uzun zaman sonra şarj aleti şu an mevcut değil 300 TL olan bedelle başka Samsung ürünü bakın mesajı geldi. Bende sürekli araştırıyorum bu ürün yok madem Galaxy A6 u...

Samsung A6 cep telefonum sürekli 112 Acil hattını arıyor. Telefonu sıfırladım ne yaptıysam sorunu çözemedim. 112 gibi önemli bir kurumu meşgul etmek istemiyorum. Sucun olmadığı halde Ceza yememek için dua ediyorum. Samsung yetkilileri lütfen yardımcı olun
| Şarj | Micro-USB |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 5.6 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 3000 mAh |
| Dahili Hafıza | 64 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 4 GB |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | Samsung Exynos 7 Octa 7870 |
| Ekran Cözünürlügü | 720x1480 (HD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 16 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 16 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 1080p (Full HD) |