Samsung Galaxy A55 Hoparlör Arızası Ve Garanti Dışı Ücret Talebi
Yaklaşık 5 ay önce aldığım Samsung Galaxy A55 telefonumun alt hoparlöründen ses kısık gelmeye başladı. Bunun üzerine cihazı 1 hafta önce İstanbul Üsküdar Emaar AVM’deki Samsung yetkili servisine götürdüm. Ancak telefon henüz çok yeni olmasına rağmen, cihazın üst ahizesinde resimde görünüyormuş gibi ...
Samsung Galaxy A55'te Arama Sorunu Ve Değişim Talebine Ret Mağduriyeti

Samsung Galaxy A55 model telefonumu Hepsiburada üzerinden satın aldım ve yaklaşık 4 aydır kullanıyorum. İlk aldığım günden beri, karşı taraftan arama yapıldığında telefonum kapalı görünüyor. Bu sorun özellikle belirli saatlerde tekrarlanıyor. Sorunun çözümü için sim kartımı yeniledim, fabrika ayar...
Yenilenen Arıza, Eksik Bilgilendirme: Samsung Galaxy A55'te Değişim Mağduriyeti
25 Haziran 2024 tarihinde satın aldığım Samsung Galaxy A55 model telefonumu aldıktan sadece 2 ay sonra “kamera başarısız” hatasıyla karşılaştım ve servise başvurdum. O dönemde bana ürün değişimi hakkım olduğu belirtilmeden, doğrudan onarım yapılarak ana kart değişimi gerçekleştirildi. Şu anda ise ay...
Galaxy A55 Telefonumda Ses Ve Arama Sorunları Çözülmüyor, Değişim Talebim Reddedildi

29.06.2024 tarihinde Vatan Bilgisayar'dan Galaxy A55 5G telefon aldım. Aldığıma alacağıma pişman oldum. Evimdeki TV'lerim ve beyaz eşyam Samsung marka, bugüne kadar başka marka telefon kullanmadım. Galaxy a 55 model telefonu yetkili servise gönderdim, arıza tespit edilemedi deyip geri verdiler. Konu...
Samsung Galaxy A55 Bildirim Sorunu İşimi Olumsuz Etkiliyor: Kronik Problem Ve Çözüm Eksikliği

Samsung Galaxy A55 telefonum var. Samsung Türkiye garantili. Tüm ayarlarının normal olduğunu kontrol edip emin olmama ve defalarca fabrika ayarlarına döndürmeme rağmen sorun çözülmedi. Çoğu zaman cebimde bildirimleri duymuyorum. Çünkü telefon çalmıyor. Forum sitelerini ve şikayetvar.com üzerindeki ş...
Samsung Galaxy A55'te Bildirim Sorunu Ve Yetersiz Çözüm Süreci

Samsung Galaxy A55 telefonum var. Samsung Türkiye garantili. Tüm ayarlarının normal olduğunu kontrol edip emin olmama ve defalarca fabrika ayarlarına döndürmeme rağmen sorun çözülmedi. Çoğu zaman cebimde bildirimleri duymuyorum. Çünkü telefon çalmıyor. Forum sitelerini ve şikayetvar.com üzerindeki ş...
Samsung Telefonlarda Sürekli Nem Uyarısı Ve Şarj Soketi Sorunu İçin Kalıcı Çözüm Bekliyorum

Merhabalar kendimde Samsung a54 5g telefon mevcut. Eşimde Samsung a55 mevcut. Belli zamanlarda şarj soketi nemli uyarısı A**yoruz. Kesinlikle nem ile kir ile alakalı bir sorun değil. Bu sebepten Media Markt şubesinden 4 çeşit orijinal Samsung şarj aleti ve kabloları aldım. Fakat ne hikmetse 1 ay arı...
Samsung Galaxy A55: Sürekli Arızalar Ve Yetersiz Servis

Samsung Galaxy A55 telefonunu aldığımdan beri şarj ve kulaklık ara ara çalışmıyor. 'Nem ve yabancı madde tespit edildi' diye mesaj geliyor. 3 defa servise gitti, bugün yine 'nemli ortamda kullanıldı' diye telefonu geri yollamışlar. Kaloriferli evde ne nemi? Bu üretim hatalı telefon değişmesi gerek...
Samsung A55 Telefonumun Hayal Kırıklığı Ve Vatan Bilgisayar'ın İlgisizliği

26 Aralık 2024 tarihinde Vatan mağazasından Samsung A55 cep telefonu aldım ve bir de sigorta, kasko tarzı bir şeyler yaptırdım. Ancak aldığım ürün 2 haftadır arıza veriyor. Şarj ederken 'nem, kir, toz' uyarısı veriyor. Samsung uzaktan bağlantı kurdu. Öncesinde Vatan'a gittim, sorunumu anlattım, 'Yap...
Media Markt'tan Alınan Arızalı Telefon Ve Müşteri Mağduriyeti

Media Markt'tan telefon aldım arızalı çıktı mağdur oldum. 01.01.2025 tarihinde Samsung A55 model telefon aldım. Ertesi gün Samsung yetkili servisiyle telefon kurulumunu gerçekleştirdim. Telefonla ilk aramamı gerçekleştirdim. Telefonun sesin problemli olduğunu fark ettim ses yankı yapıyordu. Sonra he...
Samsung Telefon Samsung A 54 Görüntülü Konuşma Problemi

Beş ay önce Samsung A54 telefon aldım ve hayatımda yaptığım en büyük hata diyebilirim. Problem, WhatsApp görüntülü görüşmede karşı tarafın sesini inanılmaz kesiyor; mümkünatı yok, karşı tarafı anlamıyorsunuz. Acaba hattımdan mı diye düşündüm ve operatörümü arayarak hatla ilgili ayarları yaptırdım. S...
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 6.6 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 5000 mAh |
| Dahili Hafıza | 128 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | Samsung Exynos 1480 |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x2340 (FHD+) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 50 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 32 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 2160p (Ultra HD) 4K |
| ikinci Arka Kamera Çözünürlügü | 12 MP |
| Üçüncü Arka Kamera Çözünürlügü | 5 MP |


