Samsung Galaxy A54 Şarj Soketi Sürekli USB Bağlantı Hatası Veriyor

Samsung Galaxy a54 telefonumda bir süredir şarj soketiyle ilgili sorun yaşıyorum. Şarj giriş yerim tamamen kuru, içine sıvı temas edecek bir durum olm...

Samsung Galaxy a54 telefonumda bir süredir şarj soketiyle ilgili sorun yaşıyorum. Şarj giriş yerim tamamen kuru, içine sıvı temas edecek bir durum olm...
2 Mayıs 2024 tarihinde Samsung Galaxy a54 telefonum için WhatsApp görüşmelerinde yaşadığım sorunla ilgili şikayet oluşturdum, ancak 2026 yılına gelmemize rağmen sorun hâlâ devam ediyor. Telefonla normal aramalarda hiçbir problem yokken, WhatsApp üzerinden yaptığım her görüşme sürekli kesiliyor ve sa...

7 ay önce Samsung a54 model telefon aldım. WhatsApp görüntülü aramalarda sesler kesik geliyor ve donuyor. Çok sinir bozucu bir durum güncelleme geldikçe düzelir diyorum. Yine aynı sorunu daha çok yaşıyorum. Yeni Samsung telefonlar da bu sıkıntıların olması marka dan soğutuyor İnşallah bir çözümü bul...

Samsung Galaxy a54 telefon sahibiyim. Telefonu alalı yaklaşık 3 hafta oldu ama telefon aşırı ısınıyor. Ve pili çok çabuk bitiyor. İlk günlerde düzelir diye bekledim ama bir şey değişmedi. Gelen güncellemelerle daha iyi olacak diye düşündüm ama daha kötü oldu. Acil yardım.!

Samsung Galaxy a54 256 GB 5g telefonu 2 gün önce aldım 1 gün de 10 kere kendiliğinden aç kapa yapıyor. Paketinden yeni çıkan Samsung için hayal kırıklığı yarın iade edeceğim. Bütün güncellemeleri yapıldı aç kapa yaptım belki düzelir diye maalesef aynı arıza devam ediyor.
| Şarj | USB Type-C |
| 5G Desteği | |
| Ekran Ebatı | 5.2 İnç |
| Hat Sayısı | Çift Hat |
| NFC Desteği | |
| 4.5G Desteği | |
| Hızlı Şarj | |
| Suya Dayanma | |
| Batarya Gücü | 3000 mAh |
| Dahili Hafıza | 32 GB |
| Kablosuz Şarj | |
| Ön Bellek (RAM) | 3 GB |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Parmak İzi Okuma | |
| Video FPS Değeri | 30 fps |
| İşlemci (Chipset) | Samsung Exynos 7 Octa 7880 |
| Ekran Cözünürlügü | 1080x1920 (FHD) Piksel |
| Kamera Çözünürlügü | 16 MP |
| Optik Görüntü Sabitleme | |
| Ön Kamera Çözünürlügü | 16 MP |
| Video Kayıt Çözünürlügü | 1080p (Full HD) |