Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Rehber

Her Kararın Arkasında Şikayetvar

Rehberler

Hi̇zmet ve uygulamalar

22 Ağustos 2022 16:48

Özel Okul Tercih Rehberi 2023

Eğitim şüphesiz çok önemli. Özel okul tercih ederken nelere dikkat etmelisiniz ve hangi kriterlerde özel okullar çocuğunuz için uygun konusunu incelediğimiz bu yazıyı okumadan tercih yapmayın.

read_more

Hi̇zmet ve uygulamalar

11 Nisan 2022 21:03

En iyi Tatil Organizasyon Firmaları ve Siteleri 2023

Tatil yapmak herkesin hakkı. Günümüzde artık tatil fırsatlarını yakalamakta yine internet üzerinden yapılıyor. Peki hangi tatili hangi siteden almalısınız? Seçim yaparken dikkat etmeniz gerkenler ve en güvenilir tatil firmaları ve web sitelerini sizler için inceledik.

read_more

Hi̇zmet ve uygulamalar

07 Nisan 2022 00:46

En İyi Online Yemek ve Market Sipariş Siteleri 2023

Online yemek ve market sipariş platformlarında yaşanan artış büyük bir rekabet getirdi. Hangi yemek sipariş uygulamasını kullanmalısınız ve çevrimiçi yemek ve market siparişi verirken nelere dikkat etmelisiniz konularını incelediğimiz yazımızda tüm detaylara yer verdik.

read_more

Hi̇zmet ve uygulamalar

04 Nisan 2022 03:01

En İyi Online Alışveriş Siteleri 2023

İnternet hayatımızın her alanında olduğu gibi ihtiyaçlarımızı satın alma konusunda da önemli bir rol oynamaya başladı. Online alışveriş siteleri hepimizin telefonlarında ana ekranlarında bulunuyor. Aklınıza gelebilecek her türlü ürünü bulabileceğiniz alışveriş sitelerinde alışveriş yaparken nelere dikkat etmelisiniz gelin hep birlikte bakalım.

read_more

Hi̇zmet ve uygulamalar

28 Mart 2022 03:54

En iyi Kripto Para Borsaları 2023

Kripto para çılgınlığına kapılmadan önce Kripto para borsalarından hangisinde yatırım yapmalısınız konusunu incelemek istedik. BitCoin, Etherium, Shiba, ve daha bir çok kripto varlığa yatırım yapmadan hangi platformda işlemleri yapmalısınız konusunu detaylı incelediğimiz yazımızı okumadan karar vermeyin.

read_more

Hi̇zmet ve uygulamalar

21 Mart 2022 20:02

En İyi Online Dizi ve Film Platformları Tavsiye Listesi 2023

Dijitalleşen ve mobil hale gelen içerik tüketimini en iyi servis eden hizmetler olan online içerik platformlarını değerlendirdiğimiz yazımızda artıları ve eksileri ile bütün hizmetleri değerlendirdik.

read_more