Hüseyin sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Monster Tulpar T7 20.5.6 Intel Grafik Sürücüsü Hatası

Hüseyin
25 Ağustos 2024 01:35
1.702


Monster notebook ses az çıkıyor. FreeDOS olarak t7 v20.5.6 aldım Windows 11 İSO dan yükledim, defalarca ses sürücüsü kurulum yaptım, donanımı kaldırdım tekrar kurdum sitedeki yetkililerin talimatlarını birçok kez denedim gene aynı. Ses stüdyodan geliyormuş gibi kalitesiz ve düşük. Sound Blaster ı y...
| HDMI | |
| USB 3.x | |
| Derinlik | 263 mm |
| Bluetooth | |
| Genişlik | 395.7 mm |
| Ağırlık | 2.50 kg |
| Kalınlık | 30 mm |
| Panel Tipi | LED (IPS) |
| USB Type-C | |
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Ekran Boyutu | 17.3 İnç |
| Kart Okuyucu | |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) | |
| İşlemci Önbellek | 24 MB |
| Dahili Grafik Modeli | Intel Iris Xe Graphics Eligible |
| İşlemci Çekirdeği | 14 Adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 1 TB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2022 1.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.70 GHz |