Servis Sonrası Klavye Arızasında Tekrar Ücret Talebi Ve Cevapsızlık

Monster Notebook Kadıköy şubesine Monster Abra A7 v13.3 model laptopumu dönemlik bakımı yapılması amacıyla teslim ettim. Yapılan inceleme sonucunda ci...

Monster Notebook Kadıköy şubesine Monster Abra A7 v13.3 model laptopumu dönemlik bakımı yapılması amacıyla teslim ettim. Yapılan inceleme sonucunda ci...
Monster Notebook ile yaşanan deneyim; Abra A7 V13.3.4 17.3" cihazı 20.07.2023 tarihinde aldık. İlk kurulum sırasında aynı sorunu yaşadık. Cihaz ekranın üst bölgesinde boydan boya çizgi, titreme olmaktadır. İlk gün güncellemelerden dolayı diye çok önemsemedik. Sonra yine ara ara yapmaya başladı. Bugü...

Monster Abra A7 V13.3 cihazımı ekran titreşimi ve mavi ekran hataları için garanti kapsamında servise yolladım. Ekran değişimi yapıldığı ve sorunların çözüldüğü söylendi. (Teknik Servis Formu KAD072364079) Takılan LCD Panel anladığım kadarıyla sıfır bile değildi. Bilgisayarımı teslim aldım ve ilk de...
| HDMI | |
| USB 3.x | |
| Derinlik | 262 mm |
| Bluetooth | |
| Genişlik | 395.9 mm |
| Ağırlık | 2.50 kg |
| Kalınlık | 25.9 mm |
| USB Type-C | |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Boyutu | 17.3 İnç |
| Kart Okuyucu | |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) | |
| İşlemci Önbellek | 24 MB |
| Dahili Grafik Modeli | 11.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| İşlemci Çekirdeği | 8 Adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 512 GB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2021 2.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.60 GHz |