Emrehan sonuçtan hiç memnun değil
Monster Notebook Ekran Sorunu!

Emrehan
12 Mart 2025 13:13
5.057


2 hafta önce abra 17.3.3 aldım oyun oynarken şarj olmuyor. Boştayken de yavaş şarj oluyor. Bu yüzden servise götürdüm 1 hafta kaldı ve değişim yapıldı. Dün yenisi aldıktan sonra gene aynı sorunla karşılaştım. Mağazaya gittiğimde ise bu modelde oyun oynarken şarj olmama sorunu yani ( adaptörün wattı ...
| HDMI | |
| USB 3.x | |
| Derinlik | 258 mm |
| Bluetooth | |
| Genişlik | 361 mm |
| Ağırlık | 2.20 kg |
| Kalınlık | 24.9 mm |
| Panel Tipi | LED (IPS) |
| USB Type-C | |
| Bellek (RAM) | 32 GB |
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Kart Okuyucu | |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) | |
| İşlemci Önbellek | 24 MB |
| Dahili Grafik Modeli | 11.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik |
| İşlemci Çekirdeği | 8 Adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 1 TB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2021 2.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 4.60 GHz |